2733
2739

روز زن بود ،داداشم خودش گفت دست و بالم خالیه خیلی خجالتم مادرمم گفت انتظاری ندارم و ...

شد روز مادر،خانمش یه زنگ زد خشم و خالی تبریک گفت اونم عیب نداره

بعدش استوری های خانمش اومد و کلی هدایا و داداشمم اخرشب اومد مامانم گفت چرا دیر اومدی گفت شام مهمون بودم

خیییلی ناراحتم از دیشب تهوع و سردرد گرفتم اخه ادم چقدر بی معرفت نگفته بریم به مادرمم یک هدیه ببریم تبریک بگیم

اونم کیفشه، دم به دیقه استوری میذاره آقایی فدات شم 

اینم ذوق میکنه 

قربون روزگار بشم خوب تو کف دست این ادمها میذاره

ی بار عمه ام همینجوری کرد پسرش گریه افتاد گفت برام ارزش قائل نشد،پسر عمه ام ضربه خورد از همون خانواده زنش.

خلاصه نگید خواهر شوهر بده،من همین دیشب به خودم گفتم من خرم اگر داداش و زنشو بخوام احترام بذارم یا دعوت کنم یا هدیه بدم به مناسبتی چیزی

چون همیشه میگن دستمون خالبه ولی براشون هدیه نبری میگن ناراحت شدیم سر افکنده شدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارشون از ریشه غلطه هم یه جعبه شیرینی نیاوردنشون هم این مانور مجازیشون تف تواین استوری  و زندگی نمایشی پشت ویترین 

بابا برین یه گوشه زندگیتونو بکنین حالشو ببرین  که اینجوری انرژی منفی تو روح بقیه درست نکنین چون برمیگرده سمتتون 

الان شما دیگه دلت با اینا صاف نمیشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

اخی عزیزم 

من دیشب زن داداشم اومد برام منم هدیه آورد خیلی خوشحال شدم منم یه گلدون گل قشنگ تزیین شده بهش دادم 

سال اول ش هست دیگه نمی‌دونم همیشه همینجوری 

دست بال داداشم خالی هست ازش توقع نداشتم برای من خواهر شوهر هدیه بیاره

نمیدونم سبک زندگی شمارو نمیتونمم قضاوت کنم ولی خانواده شوهر من تو روزای سخت با اینکه داشتن خیلیم داشتن تنهامون گذاشتن تو روزای سخت نبودن تو گریه هامون گفتن نیستیم ما هم حتی یه تبریکم نگفتیم بهشون

2740
تف تواین استوری  و زندگی نمایشی پشت ویترین  بابا برین یه گوشه زندگیتونو بکنین حالشو ببرین ...

دقیقا دعوا و بی احترامی و فحش خوردنو استوری نمیکنند بعد کادوهاشونو استوری میکنن ملت بینوا هم باور میکنند

خدایا شکرت..خدایا کنارم باش

اگه اول ازدواجشونه طبیعبیه خب شاید دوستاوفامیلاش استوری میکنن اینم نمیتونه کم بیاره ازشون داداشت مجبوره بگیره وقتی مامانت توقع نداره توچرا آتیش بیاری عزیزم

تف تواین استوری  و زندگی نمایشی پشت ویترین  بابا برین یه گوشه زندگیتونو بکنین حالشو ببرین ...

دقیقا دیشب عروس خاله ام چندتا استوری گذاشت از طلا وگل وشیرینی کلی متن آقایی تشکر ،شوهرم شوهرش تو مغازه دیده بود شوهر گفته بود من اصلا چیزی نخریدم حتی تبریکم نگفتم،جاریم اون استوری برای من فرستاده ببین شانس داره براش طلا خریده همین شروع جنگ

اخی عزیزم  من دیشب زن داداشم اومد برام منم هدیه آورد خیلی خوشحال شدم منم یه گلدون گل قشنگ ت ...

بخدا منم همین طور بودم همبنکارارم کردم ولی جوری جوری جوابمو دادن دیگه حتی چند ساله نه من نه شوهرم حتی تبریک هم نمیگیم 

2706