2733
2734
عنوان

زن داداشم روز مادر فقط ی تبریک گفت و تمام

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 80 پست

سطح توقع و انتظارتونو از هممممممممه بیار پایین داداشت نکرد به خودشو مامانت مربوطه تو واسه مامانت انجام بده هیچ چیزی که زوری نیست چرا خودتو مامانتو ناراحت کنی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

بیخیال بابا 

من کسی رو میشناسم تو کل سال پولاشو جمع میکنه برا مناسبت ها کادو واسه خودش میخرع و استوری میکنه از طرف شوهرش

ول کنید این کادو کادو بازی رو 

اون داد من ندادم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا داداشای من بدترن بذار با اونا خوش باشه مادرای ما احتیاجی ندارن به این پسرای بیمعرفت

قطعا احتیاج نیست اما ادب نداره ،من بیشتر از مامانم و داداشم ناراحتم مامانم خودشوبرای اونا میکشت 

تون دختر غریبس ولی نگاه به شوهرش کرده میگه اون ارزش قایل نیست من چرا باشم

2731

علت موضوع برادرتونه نه خانمش

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

منم عروسم ؛ خودم میرم برای مادرشوهرم کادو میخرم...چون میدونم شوهرم اگه بره یه چیز خیلی گرون برمیداره🙈 الان منم بدم؟ ولی هرچی میگیرم مادرشوهرم هم استفاده می کنه و هم راضیه و دوست داره...شوهرم چیز بدرد نخور ولی گرون بر میداره

دقیقا دیشب عروس خاله ام چندتا استوری گذاشت از طلا وگل وشیرینی کلی متن آقایی تشکر ،شوهرم شوهرش تو مغا ...

همکار من یه گوشه از میزی که دیروز تومحل کار برای همه خانما جشن گرفته بودیم رو با چندتا دسته گل بزرگ  و کیک و یه عالم وسایل پذیرایی که تدارکات برای ابن همه ادم اماده کرده بود روجوری عکس گرفته که انگار توخونه برای ایشون یه جشن بزرگ  بوده و گذاشته پروفایل حالا جاری و فامیلای اونم ممکنه شاکی بشن   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
همین مامانا کلی نذر کردن پسردار شن اخرش اینطوری

عزیزم خیلی پسرای دیگه هم هستن از صدتا دختر وفادار ترن نمونش همین شوهرای نی نی سایتی که میان زناشون تاپیک میزنن بخاطر مادرش خواهرش اینطوری کرد اینطوری گفت 

2706