2733
2734
عنوان

چند روز یکبار نی نی رو میبرین حمام؟

5737 بازدید | 20 پست
سلام مامانای مهربون
شماها با توجه به اینکه هوا خنک شده چند روز بکیار نی نی رو می برین حمام؟
من یک دختر نه ماهه دارم. حمام خونمون خیلی خیلی کوچکه و فقط میشه توش ایستاد و دوش گرفت. من یک صندلی گذاشتم که روش بشینم و دخترمو بشورم. اما دیکه هیچ فضایی ندارم که لباسشو تنش کنم. مجبورم بیارمش بیرون و خیلی احتمال سرما خوردنش هست. برای همین توی هفته پیش و این هفته فقط دوبار بردمش حمام. شماها چند روز یکبار بچه هاتونو می برینش حمام؟ بیرون حمام لباس تنش میکنین یا توی حمام؟
سلام . دختر منم 9 ماهه اس و اتفاقا حموم ما هم همینقدر کوچیکه. من الان هفته ای یک بار می برمش حموم . توی حموم حولشو می پیچم دور تنش و می دمش بیرون به باباش . اون پوشکش می کنه و پتو رو محکم دورش می پیچونه تا من از حموم بیام بیرون و روغن بدنشو بزنم و لباساشو تنش کنم.
من دخترمو هفته ای یکبار میبرم. از ترسم که یهوقت سرما نخوره انقدر اتاق گرم میکنم که تا لباساشو بپوشونم خودم خیس عرقم
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شوهر من پسرم را میبره حموم و بعد استحمام حولشو میگیره و کامل خشکش میکنه بعد حوله را میپیچه دورش میده به من. منم میبرمش تو اتاق خودش که نزدیک حمومه و از قبل فن را در اتاق روشن کردم و هوای اتاق کاملا گرمه سریع لباسش را میپوشونم بعد فن را خاموش میکنم و میریم داخل حال و در هوای معمولی خونه

الان یک روز در میون پسرم حموم میکنه تابستون هر روز
2740
بچه ها ما هم مثل خانوم طلا از پارسال بخاری برقی فن دار کوچمولو گرفتیم تا حالا که خیلی به درد خورده
البته چون کیان پوستش خیلی خشک میشه زمستون و تابستون دو روز در میون حمامش می کنیم
من پسرمو هفته ای یکبار میبرم حموم

البته شوهرم حمومش میکنه و حوله میپیچه دورش و میده به من میبرمش تو اتاق و روغن به بدنش میزنم و لباس میکنم تنش

پسرم 14 ماهشه
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
من یک شب در میون دخترمو می برم حمام الانم که سرد شده بازم می برمش اتاقشو گرم میکنم دورشم حولشو میپیچم زود لباس تنش می کنم مشکلی پیش نمیاد فقط بعد از حمام بیرون نبرش
پسر من 2 سال و نیمشه و خییییلی از حموم رفتن می ترسه و وقتی میبریمش حموم همش گریه میکنه و

جیغ میزنه. واسه همین ما دیربه دیر میبریمش حموم. گاهی به ماهی یکبار هم میرسه .به نظر شما چه

کارکنیم ؟
آرام باش....خدای امروز،فردا هم هست....مطمئنم،تو هم مطمئن باش.
2706