2737
2734

کیست مویی دارم لای باسنم یکماه پیش دکتر آبسه هاشو خالی کرد بخیه نزد چون عمل سبکی بود درد نداشت ولی عمل دیگم ک آخر ماه دیگس با بخیه انجام میشه ک اینجا میگن جای بخیش خیلی درد داره یک دکتر دیگه میگفت یا لیزر عمل میکنم سی میلیون بدون درد بدون بخیه با دوره نقاهت کم🙃منم پولشو نداشتم و الان اینجوری باید درد بکشم مغزم ارور داده صدبار تاپیک زدم راجب کیست مویی باید ماه دیگه درد بکشم مخصوصا رد بخیه ها توروخدا از تجربتون بگید

این چند روزه چقدر تاپیک کیست مویی میبینم😑😑😑من شنیدم که عمل زخم باز انجام بدی بهتره یعنی بخیه نکنه زخم باز میمونه خودش ترمیم میشه

لیزر هم شنیدم برگشت داره

در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعام کن دارم گریه میکنم مامانم خوابه جلوی مامانم گریه نمیکنم ک غصه نخوره چون نمیتونه سی میلیون جور ک ...

حتما گلم ، والا طبیعیه رفتارت ولی اگه بتونی با این موضوع کنار بیای تو روند بهبودی ات هم حتما تاثیر مثبتی داره 

بگو زندگی همینه چکار میشه کرد