2733
2739

می‌خوام تلوزیون یخچال خوب  و خرده وسایل برقی مثل همزن و مخلوط کن چن کاره بگیرم بیاین بگین شما این وسایل رو چه مارک خارجی یا ایرانی خریدین؟ قیمتش بگید راهنماییم کنید چی بخرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ما خونمون لباسشویی مارک الجی واقعا عالی چندساله مامانم داره استفاده می‌کنه روز تا شب دریغ از خرابی 

تلویزیون مارک سامسونگ خیلی خوبه 

یخچالمون هم تازه خریدیم دوقلو مارک اینورتر سوزوکی از اون هم راضی هستیم ۶۲میلیون خریدیم مارکش ایرانی 

آی چیخدی پشمان پشمان گون اولدو اونا دوشمان اوریمده سوز واریدی نه آنام بیلدی نه آتام،🥺🖤

من چون قسطی اوردم مجبور بودم هرچی اون فروشگاه داشت بردارم.. مارک وسایل من deed و ویداس هست. تسترم lux، یخچالم هیمالیا، لباسشویی بوش. تلویزیونم ایکس ویژن.. تا اینجا همه خوب بودن..چند تا از وسایل هام چند کاره هستن

. آبمیوه گیری ۴ کاره، پلوپز سرخ کن ۱۴ کاره

چقد میتونی هزینه کنی 

مارک خوب خارجی برای یخچال و تلویزیون برام مهمه بقیه اش ایرانی باشه برام مهم نیس چون پول ندارم ۵ تا اصلی بزرگ رو ارزون بی کیفیت بخرم دوباره بخوام عوض کنم

2740

من هنوز سر خونه زندگیم نرفتم ولی

یخچال زیرووات 

تلویزیون هایسنس

لباسشویی bost (برام هدیه گرفتن)

غذاساز فیلیپس hr7778

بقیه لوازم برقی هم مارک ناسا گرفتم

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
مارک خوب خارجی برای یخچال و تلویزیون برام مهمه بقیه اش ایرانی باشه برام مهم نیس چون پول ندارم ۵ تا ا ...

خارجی دیگه الجی بهتر همه هست برو برا وسایل بزرگت بخرالجی مابقی وسایل هم که ایرانیه تو هر تیکه ی مارکی بهتر باید دونه دونه ببینی و بعد بگیری 

2706