2737
2734

دخترم شش ماه ست یبوست شدید داره گریه زیادی میکنه تا یکم مدفوع میکنه الانم خیلی عزیت شد تا یکم دسشویی کرد بعد پوشک شو عوض کردم خودش خوابید هیچ وقت اینطوری نبوده بخوابه عادت داره به گهواره ولی الان بعد از دستشویی خوابیده خیلی نگرانم اتقافی براش افتاده باشه چیکار کنم؟؟؟ 

اتفاقی نیفتاده،برای یبوست قطره بی بی کر میتونی بدی

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین من دخترم ۱۴ ماهشه کوچیک تر که بود یبوست ه میشد میاومدم با روغن زیتون  گوش پاکن رو چرب میکردم  بعد روعنم اسپری میکردم به مقعدش بعد آروم اروم گوش پاکن رو فرو میکردم این تحریک میشد یه عالمه پی پی میکرد طوری که ماسک میزدم الان خدا رو صد هزار مرتبه شکر اصلا یبوست نمیشه دیگه به دکترشم گفتم این کارو میکنم گفت ایرادی نداره از شیاف بهتره

برو پیش یه عطار خوب، بچه فامیل ما هم همینطوری بود، مادرش رفت عطاری دارو گرفت طی دو روز خوب خوب شد، منم کیست دارم از عطاری دارو گرفتم یه ماهه استفاده میکنم دیگه فک کنم کامل خوب شدم، اگه شیرازی آدرسشو بدم برای بچت بگیری، ایشالا خوب بشه

2740
طوریش نیست حتما خسته شده از گریه و زور زدن خوابیده شیش ماهشه یعنی غذای کمکشون شروع کردی؟ تو سوپ و ...

اره غذا براش شروع کردم نوزادم بود یبوست داشت قطره پدی لاکت میدادم هم برا کولیک و هم برا یبوست ولی الان حتی با قطره هم پی پی نمیکنه