2733
2734

رفتم تو سطلش دیدم باز پاک شده برگشت زدم ازش عکس گرفتم…..چرا واقعا این دوتارو پاک میکنه؟؟؟؟من رو مفرد حرف زدن همسرم با خانوما و پرسنل خانمش حساس بودم چند بارم بهش گفتم گفت چشم !حالا ب این دختره اینجوری پیام داده ولی پاک کرده!!!ی بار برگشت زدم ک متوجه بشه من دیدم ، باز دوباره میبینم پاک کرده!!!چیجوری بهش بگم یا این مدلی صحبت نکنه یا پاکش نکنه!!!متنفرم از این حرکت😑🤦🏻‍♀️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مشاور من امروز بهم گفت قربونت عزیزم اونوقت بیوش جمله عاشقانس فک کنم تو رابطس

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2742

حساسیت نشون نده بنظرم 

همه همکارا همینن بعد ی تایمی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

دوست پسر من با تک تک مشتریا مفرد حرف میزد 

خطش زدم واقعا رو اعصابم بود 

فک کن ب دختره میگفت پیجمو داری؟ فالو کنن😒🖕

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
خب از شما می‌ترسه پاک میکنه دیگه 

اخه ترس چی؟!!!خب مفرد پیام نده چی میشه مگه؟!!!صد بار بهش گفتم بدم میاد جلوم ی جور پشت سرم ی جور باشی این خیانت محسوب میشه!!!!!جلوی من جمع میبنده من نباشم مفرد حرف میزنه اخه ب چ دردی میخوره ،اه😑🤦🏻‍♀️

2740

خواهر قشنگم اصلا حساس نباش

من خودم قبلا خیلی حساس بودم و هرچی بیشتر حساس باشی همسرت بیشتر ازت دور میشه و حتی چیزای کوچیک و پیش پا اوفتاده ازت قائم میکنه

مثلا من خودم برادره نامزدم و دوسته نامزدم خیلی صمیمی هستیم مثلا به دوست نامزدم تاکسی گیرم نیاد زنگ میزنم ببرم فلان جا یا مثلا برادر نامزدم خیلی صمیمی فحش و...🤣🤣🤌

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
اخه ترس چی؟!!!خب مفرد پیام نده چی میشه مگه؟!!!صد بار بهش گفتم بدم میاد جلوم ی جور پشت سرم ی جور باشی ...

شغلش چیه؟

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2706