2737
2734
عنوان

به شوهرم گفتم خدمتکار مادرته

622 بازدید | 38 پست

با شوهرم دعوام شد میگفت خونه زندگیتو مرتب کن منم که بخاطر حاملگی حالم زیاد اوکی نیس همینجوری باهاش بحث کردم گفتم مگه من خدمتکارتم گفت اگه نیستی چی هستی بعدش دوباره بحثمون شد موقعی که داشت از خونه میرفت بهم گفت بی ریشه منم بهش گفتم بی ریشه باباته خدمتکارم مامانته که دیدیم چه بلایی سرش اومد مادرش بخاطر سرطان سینه چهارسال پیش از دنیا رفته اونم اومد منو گرفت زیر مشت ولگد وگفت بگو گوه خوردم ضربه هاش خیلی بد بود از ترس اینک بچه چیزیش نشه همین حرفو تکرار کردمو وبعدش رفت

الانم رفته مسافرت کاری نمیدونم وقتی برگشت میخوام اصلا بهش محل ندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرفت خیلی بد بود ب آدم مرده چرا این حرفو زدی اگه بچت چیزیش میشد چی 

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2740

متاسفم اما واقعا ناراحت شدم از رفتارت و اما مث اینکه حقت بوده عزیزم امیدوارم بقیه نیان بگن حامله و فلان یکی به خودتونم بگه همینکارو میکنین من یودم زندت نمیزاشتم اونم مادری که مرده خلاصه که متاسفم برا شخصیتت

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم
2706