2737
2734
عنوان

ناهار چی دارین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 35 پست
منم نمیدونم چیع . گفتش من و لایک کن بخونم 

اول پیاز و نگینی تورد میکنیم تفت میدیم سرخ و طلایی بشه بعد گردو پوره شده اضافه میکنیم با نمک زردچوبه فلفل تفت میدیم بعد کشک و آب میریزیم باز خوب تفت میدیم در آخر یه لیوان اب جوش اضافه میکنیم درب تابه رو میزاریم و اجازه میدیم ده دقیقه بجوشه و آماده ست 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با کشک و گردو نعنا اینا درست میشه تقریبا شبیه آش کشک با این تفاوت ک برنج و حبوبات اینا نداره و با نو ...

اره متوجه شدم . فکر کنم ما بهش میگیم کشک بادمجون . شبیه همونه اره ؟ 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
اول پیاز و نگینی تورد میکنیم تفت میدیم سرخ و طلایی بشه بعد گردو پوره شده اضافه میکنیم با نمک زردچوبه ...

اهاااا بله متشکرم مثل کشک بادمجون خودمونه انگاری منتها بادمجون نداره بقیع چیزا رو داره 😁

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
2742
اره متوجه شدم . فکر کنم ما بهش میگیم کشک بادمجون . شبیه همونه اره ؟ 

نه مثل اشکنه س با تلیت میخورن 😃

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻