2733
2734
عنوان

افکار منفی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 44 پست

عزیزم پایان نامه ی بنده در مورد تاثیر استرس دوران بادهای بر وزن و قد و دور سر کودکه .استرس خیلی تاثیر منفی میذاره روی این شاخص ها .لطفا اگه امکانش هست با یه روانشناسی در تماس باش تا کنترل و مقابله با استرس  و بهت یاد بده .وگرنه الکی الکی باعث میشی بچت خوب رشد نکنه 

الهیی باز خوبه فقط این فکرا میکنی من به غیر از این فکرا یه سری فکرا بد میاد عذاب وجدان گرفتم چندروزه حالم خوش نی.حال معنویم خوب نی.همش دارم فاصله میگیرم.صبتی پاشدم گریه کردم میگم  خدا اگه حرف دل و زبونم یکی نی تو به حرف زبونم نگاه کن ببین میگم نمیخوام اینجوری باشم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از روز اول حس می کردم دختره همه ی فامیلا و مامان و مادرشوهر و هرکی منو دید از روی ظاهرم و ویارام ...

وای منم میگن پسره.راستش خودم چون تک دخترم یکم غصه ام شد گفتم دختر ميارم میشه امیدم.جبران تنهاییام.ولی همه میگن پسره.میگن پسر باشه زن زرنگه تو بارداری و خوشکل میشه

وای منم میگن پسره.راستش خودم چون تک دخترم یکم غصه ام شد گفتم دختر ميارم میشه امیدم.جبران تنهاییام.ول ...

والا من هم زرنگم هم پوستم بهتر شده هم ویارام شبیه پسره. از روی همینا هم همه میگفتن پسره. اما دختر بود. اصلا به این چیزا نیست.

منم تک دخترم و عاشق دخترا   

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
والا من هم زرنگم هم پوستم بهتر شده هم ویارام شبیه پسره. از روی همینا هم همه میگفتن پسره. اما دختر بو ...

اخی الهی سالم باشه.باشه ولی خودم دوقلو دوست دارم انقد که چند وقت پیش خواب دیدم یه دوقلو دهتر و مسر دادن بغلم گفتند بچمه.دخترم تب کرد یوی کفت آبش بده خوب میشه آب دادم بچم خوب شد پسرم شیر خورد انقدم قشنگگگگ بودن پر مو و درشت

عزیزم پایان نامه ی بنده در مورد تاثیر استرس دوران بادهای بر وزن و قد و دور سر کودکه .استرس خیلی تاثی ...

کلا استرسمو بیشتر کردی   

میدونم تاثیر منفی داره و سعی میکنم کنترل کنم 

انقدر ریز گفتی بدتر شد

مرسی بابت جوابت

2738
اخی الهی سالم باشه.باشه ولی خودم دوقلو دوست دارم انقد که چند وقت پیش خواب دیدم یه دوقلو دهتر و مسر د ...

آخی خیره ان شاالله.. خواب بچه خیلی خوبه مخصوصا دوقلو. ان شاالله که دوقلو باشن و پربرکت 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط صلوات تعداش؟

نه مهم نبس

من توی قنوتم میگم

جز اون من از اول بارداریم سعی میکردم روزی 06 تا بسم الله الرحمان الرحیم بگم نرسیدم بگم هم مهم نبود 

تا جایی که میتونستم تو دلمم میگفتم به امید اینکه خدا ازم برای سلامتی فندقم قبول کنه

کلا استرسمو بیشتر کردی     میدونم تاثیر منفی داره و سعی میکنم کنترل کنم  انقدر ریز ...

الهی ببخشید،شاید نتونستم منظورم رو خوب برسونم. 

منظورم اینه که خب خیلی از ماها روش مقابله با استرس رو نداریم دیگه و استرس هم وجودش کاملا طبیعیه ،نباید بابت این خودت رو شماتت کنی .اما میتونی با کمک گرفتن از یه روانشناس راه کنترل اون رو یاد بگیری 

2706