2737
2734
عنوان

کتک خوردن از شوهر🥲

682 بازدید | 53 پست

یه سوالی برام پیش اومده

اونایی که از شوهراشون کتک میخورن واقعا میتونن ببخشن؟میتونن فراموش کنن؟مصلا یادشون میره؟

بعضی وقتا به خودم میگم کاش میزد ولی اون حرفا و حرکتارو انجام نمیداد...

خدایا تو بچین؛تو بچینی قشنگه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر میخوای زندگی کنی باید بذاری یه گوشه ذهنت و درشو‌ببندی 

یا برو‌دنبالش و تعهد و دیه و فلان و طلاق 

یا بذار کنار و زندگیتو بکن ،چون فقط خودتو عذاب میدی اون رسماً تو دایورته برا این مسئله 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2742
عاشق که باشی دهنتم سرویس کنه به چشات نمیاد

این حرفت اصلا درست نیس

وقتی شوهری. زن خودشو بزنه اون حرمت بین مردو زن شکسته میشه... و زن هرگز فراموش نمیکنه 

مایه اصل و نسب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
2740
اگر میخوای زندگی کنی باید بذاری یه گوشه ذهنت و درشو‌ببندی  یا برو‌دنبالش و تعهد و دیه و فلان و ...

چقد ما زنا بدبختیم کم میارن از زور بازوشون استفاده میکنن

مجردم

از خودم بگم من با ی حرف با ی حرکتشون میتونم ادمارو از زندگی حزف کنم

من بابامو حذف کردم

فکر نکنم بتونی فراموش کنی کاری که باهات کرده رو

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
عاشق که باشی دهنتم سرویس کنه به چشات نمیاد

عزیزم عشق رو اشتباه متوجه شدی. قرار نیست به اسم عشق عذاب بکشی و هیچی نگی. قبل از هرکس و هرچیزی خودت مهمی‌‌. تروخدا طرز فکرتو عوض کن‌. یا اگه دوست داری اینجوری باشی گسترشش نده نزار چند نفر دیگه عشق رو اینجوری ببینن

مجردم از خودم بگم من با ی حرف با ی حرکتشون میتونم ادمارو از زندگی حزف کنم من بابامو حذف کردم فکر ...

میدونی منم همین فکرو میکنم ولی به اونجا ک برسه فک نکنم بذاریم بریم ب اون اسونی مگر این که واقعاااا به اینجامون برسه وجونمون ب خطر بیوفته نهایت دعوا و قهر واین چیزا پیش میاد ما تو شرایطش نیستیم مخصوصا اونایی ک بچه دارن

2706