2737
2739
عنوان

خانمای باردار

127 بازدید | 19 پست

سلام خانما من تو هفته ۷ هستم 

خیلی بی حوصله و کم انرژی ام طوری شدم که حتی ظرف شستن برام عذاب شده

منی ک‌انقدر کار خونه بهم ارامش و انرژی میداد نمیتونستم دست از تمیز کاری بکشم الان حتی دلم نمیخواد دست به چیزی بزنم 

چرا من اینطوری شدم طبیعیه یا همه سه ماه اول انقدر بی حوصله و دمقن؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه....من هنوزم اینجوری ام🥴🥴🥴

چندهفته ای شما؟

وای من داره حالم از این شرایطم بهم میخوره 

من باید  cvsبشم۱۱ هفته ببینن جنین سالمه انگار زندگیو متوقف کردم تا ۱۱ هفته بشمو جواب ازمایشم بیاد

خسته ام 😭😭

چندبار تا حالا خواستم برم پیش روانشناس ولی دستو دلم نرفته 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728
چندهفته ای شما؟ وای من داره حالم از این شرایطم بهم میخوره  من باید  cvsبشم۱۱ هفته ببینن ...

من ۲۳ عزیزم..

حتما سالم مطمئن باش ونگران نباش‌.. نگرانی سم برات...

اینکه آدم استرس داشته باشه طبیعیه منم داشتم همه دارن اما خب سعی کن کنترلش کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
چندهفته ای شما؟ وای من داره حالم از این شرایطم بهم میخوره  من باید  cvsبشم۱۱ هفته ببینن ...

همون ان تی و ازمایش غربالگریش منظورته دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون ان تی و ازمایش غربالگریش منظورته دیگه

نه با ی سوزن بزرگ از پرزای جفت نمونه میگیرن تا ژنتیکش بررسی بشه

2740
من ۲۳ عزیزم.. حتما سالم مطمئن باش ونگران نباش‌.. نگرانی سم برات... اینکه آدم استرس داشته باشه طبیع ...

اره میدونم چقدر برا بچه بده 

اخه تجربه تلخ داشتم 

چرا؟ مگه باهمسرتون فامیل هستید

بله بچه اولم مشکل داشت

این دفعه مطمئن باش که تجربه شیرینی درراه داری..

انشالله دعا کن برام

عزیزم تا هستی اینو بپرسم 

من امشب کوکو سیب زمینی خوردم دل درد گرفتم سردیم شده خیلی کم عرق نعنا خوردم که فک نکنم تاثیر بذاره 

چکار کنم حالم بده 😭

توکل به خدا کن... سوره یس و حجرات رو حتما حتما هر روز بخون... سوره های کوتاهیه بلند نیست

اره یس میخونم فجرم میخونم

انشالله دعا کن برام عزیزم تا هستی اینو بپرسم  من امشب کوکو سیب زمینی خوردم دل درد گرفتم سردیم ...

حالت از چی بده ؟دقیق نفهمیدم.. بخاطر خوردن عرق نعنا؟اگه اره ک اشکال نداره اگه سردیت شده میتونی چایی نبات بخوری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706