2737
2739
عنوان

بچم باهمه فرق داره کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارای عجیبش چیه؟ من از چهار ماه و نیم پسرم فیلم دارم که بهش میگم بگو مامان و بعد از من تکرار میکنه م ...

اره پسر منم سه ماه و نیمی، می‌گفت اررره، مامان ممه،و... قبل از دوسالگی ، چندتا سوره کلی شعر و زیارت امام رضا ع رو بلد بود ، بعدش هم شعر حافظ و شهریار یاد گرفت 

ولی الان که کلاس سومه، هر لحظه بهش میگم خنگ، خر، چون ریاضیش افتضاحه  

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
اره پسر منم سه ماه و نیمی، می‌گفت اررره، مامان ممه،و... قبل از دوسالگی ، چندتا سوره کلی شعر و زیارت ...

طفلکی رو سرکوب نکن. دیگه الآن ثابت شده هوش جنبه های مختلفی داره که فقط و فقط یکی از جنبه هاش مربوط به ریاضیاته. استعدادش تو چیز دیگه ای هست اونو کشف کن

2731
طفلکی رو سرکوب نکن. دیگه الآن ثابت شده هوش جنبه های مختلفی داره که فقط و فقط یکی از جنبه هاش مربوط ب ...

حافظه و خلاقیت فوق العاده ای داره، ولی اصلا به درس گوش نمیده 

ذهن منم انگار چهارچوب داره که باید عالی باشه، 

وقتی با چهار چوب ذهنیم  مغایرت داره. به شدت عصبانی می شم و ذهن پستاندارم، فقط داد و توهین میکنه

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
یه راهکار ک خودم انجام میدم میگم اگه زیاد استفاده کنی اداره برق برقو قطع میکنه یا میگم پیام اومده ک ...

من خیلی واضح و رک بهش میگم وقتت تمومه

اگر بخواد بیشتر ببینه اول میگم تایمت فقط یک ساعته، اگر بیشتر اصرار کنه حرفم رو تکرار میکنم، اگه قشقرق به پا کنه میگم باشه اما حواست باشه اگه امروز بیشتر کارتون ببینی به جاش فردا نمیتونی ببینی

در ۹۰ درصد مواقع خودش قانع میشه و دیگه نمی بینه

2738

جواب سوالت رو میتونی با کلیک روی لینک زیر ببینی. من سوالت رو اونجا نوشتم. سوالای خوب دیگه ای هم تو همین فضایی که پرسیدی داره به کارت میاد فک کنم.

https://kidiba.ir/questions/10010000000000350

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.