2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی دوست دارم بدونم اگه مردم کی به عشق سابقم که کلی عذابم داد خبر میده، اصلا می‌فهمه من مردم؟ چه عکس العملی داره

لابد ککشم نمیگزه

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2742
قبلا یادتونه نزدیک بود به فحش بکشیم 🤣🤣امضای قبلیتون

اره مگ‌شما تعلیق شدین الان این کاربری جدیدتونه؟؟فک کنم شناختمتون....چخبر از فرشته ،🤣🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
چقدرم دختر ناز و شادی بود دو روز قبل فوتش می‌دیدیمش تو سایت و میخندید 

همه مون یه روزی فقد اکانتامون تو این سایت میمونه و آخرین بازدیدش روز مرگمونه🖤

2738
همه مون یه روزی فقد اکانتامون تو این سایت میمونه و آخرین بازدیدش روز مرگمونه🖤

وااااای اره اگ البته اخرین روز بازدید کرده باشیم ممکنه بنا ب دلایلی مثلا چند وقت قبل مرگ نشه بیایم

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
ماشالله حافظه 🤣🤣🤣 فرشته همچنان کمکاره🤣

ای بابا.....اره شناختم.....حالا هر وقت تونستی بفرستش مرخصی اجباری....،👍

وااااای اره اگ البته اخرین روز بازدید کرده باشیم ممکنه بنا ب دلایلی مثلا چند وقت قبل مرگ نشه بیایم

آره امکان داره 

ولی در هر صورت یه روزی ما هم نیستیم

آره امکان داره  ولی در هر صورت یه روزی ما هم نیستیم

اره حتی میتونه فردا یا چند ساعت دیگ باشه......انشاللع ک تا هستیم دل کسیو نشکنیم باعث رنجش کسی نشیم 

2706