2733
2734
عنوان

بچم باهمه فرق داره کمکم کنید

415 بازدید | 23 پست

بچه ها من دخترم یکسالشه

خیلی ماشالله شیطونه و باهوش

فوق العاده باهوشه

زودتر از همه ی بچه هایی ک تابحال دیدمو اطرافشه حرف زد و کارای خیلی عجیبی میکنه

چیکار کنم این هوش و استعدادش تقویت بشه و ضعیف نشه

توروخدا هرکاری

بازی ای

خوردنی ای

بلدید بگید

فقط مو نداره کچله😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا میتونی باش حرف یزن ببرش بیرون تو اجتماع تلویزیون لصلا نزار نگاه کنه ببین چجوری باهوش تر میشه  ...

چرا تلویزیون نزاره

ینی انقد بده؟

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇

بازی قایم باشک  

یه مدادبده دستش روکاغذخط خطی کنه 

گوشی سمه خالصه براش تلویزیونم درحد یه برنامه کوچولو 

خونه سازی اگه داره باهاش خیلی بازی کن

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2740
چرا تلویزیون نزاره ینی انقد بده؟

تلویزیون زیر دو سال بچه ها رو خنگ میکنه اصلا میگن زیر 6 ماه خطز اوتیسم رو چند برابر میکنه 

یکی از دوستای شوهرم بچشون و از نوزادی خیلی جلو تلویزیوو میزاشتن الان همسن دخترمه خیلی دیر یاد میگیره 

چرا تلویزیون نزاره ینی انقد بده؟

اره گوشی وتلویزیون جلو رشدمغزبچه رومیگیره 

اصن میشه یه ربات خودم دیدم بچهه انگاراصن نمیفهمه باهاش داری حرف میزنی بااینکه چشم توچشم بهش نگامیکنی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)

کارای عجیبش چیه؟ من از چهار ماه و نیم پسرم فیلم دارم که بهش میگم بگو مامان و بعد از من تکرار میکنه مابابابابا. پسر منم خیلی خیلی زود کلمه گفت و الآنم نه تنها خودم بلکه همه میگن خیلی باهوشه. تو یک سال و نیم رنگ های زرد و سیاه و آبی و قرمز رو هم تشخیص میداد و هم نام میبرد. الان 22 ماهشه و چند ماهی هست که همه رنگ ها رو بلده و نام میبره. ولی بازم به نظر من چیز خاصی نیست و از همه چیز مهم تر برای من سلامت جسم و روحشه. مطمئنم که همه ی مامانا فکر میکنن بچشون خیلی باهوشه چون هر بچه ای جنبه های خاصی از هوش رو نشون میده تو کودکیش

تلویزیون زیر دو سال بچه ها رو خنگ میکنه اصلا میگن زیر 6 ماه خطز اوتیسم رو چند برابر میکنه  ...

پسرم خیلی وابسته تلوزیون شده ۳سالش هنوز کامل حرف نمیزنه

نمیدونم چکار کنم🥺

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇
پسرم خیلی وابسته تلوزیون شده ۳سالش هنوز کامل حرف نمیزنه نمیدونم چکار کنم🥺

اشکال نداره عزیزم از همین الان کمترش کن حالا چون وابسته است نمیتونی کامل قطعش کنی اذیت میشه 

بیشتر باش وقت بگذرون حرف بزن ببرش بیرون فکر کن ادم بزرگه هی حرف بزن 

اشکال نداره عزیزم از همین الان کمترش کن حالا چون وابسته است نمیتونی کامل قطعش کنی اذیت میشه  ب ...

یه راهکار ک خودم انجام میدم میگم اگه زیاد استفاده کنی اداره برق برقو قطع میکنه یا میگم پیام اومده ک زیاد برق مصرف میکنید فردا میایم قطع میکنیم 

خدا جونم مراقب مامان و بابام و خواهر و برادرام باش 😇
2706