2737
2739

سلام امروز شوهرم میره بانک که کارای وام رو بکنه یه خانم بایه ماشین باکلاس خارجی میاد دربانک و به شوهرم میگه یه جارو برقی و یه گاز رومیزی و یه توستر دارم ازاون ور برام اومده به ۱۵ تومن بهت میدم شوهرمم میگه ن نمیخام اقا این زنیکه اصرراااار میکنه به ۱۲ میدم شوهرمم گف من فقط ۵ تومن بیشترندارم این عفریته میگه باااشه چرا بدم گمرک ، اصن گمرک کوفت بخورهشوهرمم زنگ زد به من گف که اینطوره منم جوووووو گیررر گفتم عالیه کجاس گف داریم میایم درخونه هیچی این زنه اومد روحیاط وسیله برقیارو زد توبرق اون موقع خوب بودن امان ازوقتی که رفت توستره پوکیده زدیم الان توبرق باذوق کیک درست کنیم المنت هایه توستره دود داد سوخت تازه نزدیک بودشوهرمم برق بگیره بقیه اش پست بعدی

خب، چندوقتا پیش برادرشوهرمنم این وسیله ها ک میگی و یکی و اورده بود گرفت اما بدک نبود وسیله هاش

من... کو؟  مرا خبرنیست،، اگر مرا دیدی سلام برسان💔 سخته مامانتو و بچتو تو فاصله چهل روز از دست بدی... اگه تونستی واسه مامانم یه فاتحه بخون🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درجه های رو توستر هم که رسما الکی بودن ازهرطرف میتابوندی واسه خودش میچرخید ....

یه درجه هارو که خیلی بتابونی لامپش روشن میشه و المنت هاش سوخته دیگه اصن کار نمیکنه 

گازرومیزی تزئینیه 

هیچی سیم کشی نداره 

دوتاسیم فقط ازش وله 

و بایه روکش محکم ازپلاستیک که خودم روحیاط فقط گاز و از کارتون دراورد نشون داد الان دیدیم مثله اسباب بازیه 

دیگه دل و دماغ اینکه سراغ جاروبرقیه برم ندارم 

پولمونم خوووورد و رف 

2738