2737
2734
عنوان

کسی رژیم بخواد اینجا عالیه.

41 بازدید | 10 پست
خبرهای خوشی برای ایرانیان عزیز داریم... سایت مشاوره تخصصی تغذیه و رژیم درمانی دکتر علی ناجی با امکان ارایه خدمات مشاوره ای اینترنتی برای تهرانی های عزیز و نیز هموطنان خارج از تهران ,بصورت مشاوره حضوری و غیر حضوری با امکانات ویژه افتتاح شد. www.drnaji.ir برای استفاده از تمامی امکانات سایت , لطفا فرم عضویت را پر نمایید . سلامتی حکایتی دارد ... سلامتی خود را به ما بسپارید . سلامتی شما را تضمین میکنیم. با ورود در سایت دکتر علی ناجی , از ما هدیه بگیرید . دوستدار سلامتی ایرانیان : دکتر علی ناجی www.drnaji.ir با ما بمانید ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستان من رژیم لاغری شفاجو رو امتحان کردم عالیه و وزنم هم ایده آل شده چون کارشناساشون هر روز منو چک می کنن و هر هفته رژیم جدید بهم میدن حتما یه تستی بکنین خیلی عالیه http://wellnessroad.ir/individual-package-register واقعا دستشون درد نکنه
سلام دوستان من برای لاغری از رژیم لاغری شفاجو استفاده کردم خیلی راضیم هم قیمتش مناسبه هم پیگیریشون خیلی زیاده من برای سه ماه چهل و سه هزار تومن پرداخت کردم به نظرم نسبت به اینکه پاشم برم یه دکتر تغذیه خیلی به صرفه است هر هفته هم بهم یه رژیم جدید میدن که بدنم به رژیم قبلیا عادت نکنه مدام هم بهم ایمیل و اس ام اس می زنن و پیگیری میکنن.. رژیمش هم عالیه خیلیم سخت نیست که بهم فشار بیاد و ولش کنم چربی سوزی بدنم تو این مدت عالی بوده و وزنم خیلی داره به ایده آل نزدیک میشه من از این رژیم لاغری شفاجو خیلی راضیم حتما برای لاغری یه تستش بکنین
2740