2733
2739
عنوان

خانما ترشحات قبل موعد چجورین؟

59 بازدید | 6 پست

من بین ۶ تا ۹روز به موعدم مونده ببخشید ولی ترشحات ابکی رقیق خیلی حیلییییی زیاد دارم .همش باید خشک کنم خودمو...اذیت شدم..بعد ببخشید پریروز هم یه تیکه کاملا غلیظ کرم رنگ دیدم دیروزصبم دیدم قط شد باز ابکی شدن..عفونته؟خارش سوزش ندارم

اینجا هستند نکات طلایی برای جلوگیری از ریزه خواری و کاهش اشتها!

🍏 "اکنون فرصتی برای آغاز سفر به سوی سلامت رسیده است. با ما باشید تا با اطلاعات علمی و نکات عملی در زمینه سلامتی، تناسب اندام و رژیم غذایی در خدمت شماست."

🌈 از مقالات جذاب و تاثیرگذار ما بهره‌مند شوید.💪 تمرینات و توصیه‌های بهترین مربیان را دنبال کنید.🍲 راهکارهای سالم برای رژیم غذایی خود را کشف کنید.

🔥 همین حالا به وبسایت ما سر بزنید و شروع به تغییرات مثبت در زندگی خود کنید. 🌐 [نکات طلایی برای کاهش اشتها و جلوگیری از ریزه خواری - روزفیت (roozfit.com)]

سلام عزیزم خوبی

من پریود شدم😂💔

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عه‌سلام عزیزم قربونت انشالاه ماه بعد.منم پریودیم تو راهه دلدرد دارم مث هرماه قبل پری خشک شدم هعی&nbs ...

سلام عزیزم

انشاالله شما باردارین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
عه‌سلام عزیزم قربونت انشالاه ماه بعد.منم پریودیم تو راهه دلدرد دارم مث هرماه قبل پری خشک شدم هعی&nbs ...

چندم موعدته

1
5
10
15
20
25
30
35
40