2737
2734
عنوان

خانمای باردار ومامانا میشه بیاین

82 بازدید | 16 پست

سلام خانما من تو هفته هفتم هستم ۵هفته رفتم سونو فقط کیسه دیده شد گفت برو۸هفته بیا

من اوایل فقط صبحا یکم حالت تهوع داشتم الان از صبح حالم بده تا شب

خیلی خوابالو شدم کسلم خستم اصلا اوضاع داغونی دارم داره حالم بهم میخوره از این کسلی و بی حوصلگی و حالت تهوع

تا کی ادامه داره؟😭😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

خوب خداروشکر از علائمت معلومه قلبش تشکیل شده😍تا اخر ماه سه هست اینا متاسفانه

من گلاب به روت فقط امروز بالا نیاوردم🤦🏼‍♀️

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خداروشکر از علائمت معلومه قلبش تشکیل شده😍تا اخر ماه سه هست اینا متاسفانه من گلاب به روت فقط ام ...

واقعا علائم پیشرفت بارداریه؟انقدر نگرانم برای ۱۸ ک سونو قلبشه 

اخی خیلی سخته اه من که همش کف خونه خوابم دیگ داره گریم در میاد نمیتونم هیچ کاری کنم خسته میشم کم میارم

کلا از حاملگی بدم میاد این دومیه اولی نموند برام ولی تا اول ۷ماهگی پیشرفتم و از دست دادمش 

الان روحیه هم ندارم برای تحمل این سختی باید ۳ماهگی ازمایش بدم ببینن سالمه😭😭😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2742
من که سه ماهم هم تموم شده هفته چهاردهمم هنوز تهوع دارم البته کمتر شده ولی هنوز هست

اه لعنت بهش

شماهم خوابالود و خسته هم بودی؟

من ۲۴ خوابم میاد فقط 

آره استراحت مطلق هم بودم مثل بنز میخوابیدم

اخی سخته 

دوران بدیه 

واقعا علائم پیشرفت بارداریه؟انقدر نگرانم برای ۱۸ ک سونو قلبشه  اخی خیلی سخته اه من که همش کف خ ...

الاهی عزیزم میدونم تجربه سختی بوده به اون‌ موضوع دیگه فکر نکن

واقعا سه ماه اول بارداری خیلی خیلی سخته ولی همین علائم داره میگه جوجه حالش خوبه و داره رشد میکنه منم خیلی اذیت شدم سه ماه اول کاملا استراحت بودم چند روزه اومدم خونه خودم ایشالا به خوبی بگذره برات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2740
الاهی عزیزم میدونم تجربه سختی بوده به اون‌ موضوع دیگه فکر نکن واقعا سه ماه اول بارداری خیلی خیلی سخ ...

اره سه ماه اول خیلی سخته و دوماه آخر مخصوصاماه ۹ مادر اذیت میشه..

انشالله نی نیتو بسلامتی بغل بگیری عزیزم برای منم دعا کن

کی تاریخ زایمان زده برات؟

ولی شیرینی خودشم داره🥰

اره وقتی دیگ لگد میزنه و چرخششو حس میکنی خیلی شیرینه قند تو دل آدم آب میشه 

اره سه ماه اول خیلی سخته و دوماه آخر مخصوصاماه ۹ مادر اذیت میشه.. انشالله نی نیتو بسلامتی بغل بگیری ...

قربونت برم انشالله ممنون من ۱۰ خرداد گفته

ایشالا به خوبی بگذرونی این روزا رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم انشالله ممنون من ۱۰ خرداد گفته ایشالا به خوبی بگذرونی این روزا رو

بسلامتی زایمان کنی عزیزم 

منم میشم مرداد انشالله🥵

بسلامتی زایمان کنی عزیزم  منم میشم مرداد انشالله🥵

ای جونم انشالله😍😍😍😍به دل خوش بغلش کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706