2737
2734

سلام خانما من بعد ۷ سال زندگی مشترک بجایی رسیدم ک دختر ۴ سالمو دیشب پیش باباش گذاشتمو اومدم خونه بابام الان همه میگن درخواست طلاق بده شوهرم بیکاره ،بددله ، همش طعنه ، همش کنایه ،ی روز خوش نداشتم دیگه نمیتونستم رفتاراشو تحمل کنم

با اجازه استاتر میشه خواهش کنم لطفا این تاپیک رو گزارش بزنیدلایک کنید براتون صلوات بفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12680738/تو-رو-به-جون-عزیز-هاتون-این-تاپیک-رو-پر-بازدید-کنی

میشه لطفا برای شفای برادرم یه صلوات بفرستی🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
چون شوهرم ی ادم بی مسئولیت بی خیاله فک میکردم همون دیشب میاره برام خواستم ب خودش بیاد 

اگه میتونی دخترتم با خودت بیار منم از شوهرم جدا زندگی میکنم دخترمم پیش خودمه این طفلی دختر 4 ساله اوا که تازگیا به دست نامادری فوت کرد واقعا دلم سوخت کاش اگه میتونیم بچه هامونو با خودمون ببریم

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
اسی  حالا که اومدی خونه پدرت یه مدت صبر کن شاید شوهرت سر به راه بشه  توام خوب فکراتو بکن ب ...

سر به راه نمیشه سالی ی بار همین بلا رو سرم میاره ولی من دیگه صبر ندارم چون ۷ساله فقط دارم میریزم تو خودم

یک هزار تومن درامد نداره من مامانم خرج خودمو دخترمو میده خرج خونم بابای اون بخدا خسته شدم  

میفهمم 🥹

جوهرم که نداره 

جوهر مرد به کاره ……

پدر و مادرش چی میگن ؟؟(چون گفتی سالی یکبار همین داستانه )

اگه میتونی دخترتم با خودت بیار منم از شوهرم جدا زندگی میکنم دخترمم پیش خودمه این طفلی دختر 4 ساله او ...

شهر ما کوچیکه خونوادم میگن دخترتو بیاری ب بهونه دخترت راه ب راه میخواد بیاد والا دارم برا بغل کردنش جون میدم

چون شوهرم ی ادم بی مسئولیت بی خیاله فک میکردم همون دیشب میاره برام خواستم ب خودش بیاد 

تو رو در اولین فرصت تکلیف دخترتو معلوم کن اگه پیش خودت باشه هم خیال خودت راحتتره هم دخترت دختر منم همسن دختر توئه یه بار واسه منم این اتفاق افتاده دختربیچاره ام روحیه اش داغون شد😭

2706