2733
2739
عنوان

نامزدی داداشم بهم خورد

468 بازدید | 14 پست

من داداشم متولد ۷۰ هست ۳۲ سالشه ابان ماه بود که رفتیم براش خواستگاری و بله برون گرفتیم اینا همه چیز اوکی بود خانواده دختره راضی بودن بجز داداشش اونم راضی بود ولی یه مقدار سخت گیری میکرد که بازم اوضاع خوب بود اما یهویی خانوادگی عوض شدن سخت گیریاش بدتر شد خیلی عجیب برام اخه میگفتن عروسی هم نگیریم شرایط رو الکی برای خانواده ها سخت نکنین وقتی به فامیلا میگیم مثلا نامزدی بهم خورده انگار خوشحال میشن نمیدونم من و خانواده ام این حسو داریم یا نه الان چند وقته داریم فکر میکنیم همه چیز خوب بود نکنه برامون دعا گرفتن چون یه چند باری این اتفاق برامون افتاد کل خونه رو گشتیم چیزی پیدا نشد اگه دعا بگیرن چجوری بفهمیم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دلیل جدایی چی بود،شاید شما توقعاتشون نتونستین براورده کنین 

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
2740

متاسفانه همچین آدم پست فطرتی هستن که دعا و جادو میکنن دیدم که میگم زندگی ها را از هم میپاشن چون دخترشون یا پسرشون تو خونه مونده از رو حسادت 

شنیدم تا ۴۰ روز اگه بقره تو خونه پخش بشه باطل میکنه 

من تا قبل از اینکه نامزد کنم اعتقادی به این چیزا نداشتم ولی الان باور دارم که سحر و جادو حقیقت داره 

من هشت ماهه نامزدم همه چی عالی بود و اوضاع آروم بود تا وقتی که فامیلامون فهمیدن مث یه بمب ترکید بعد از اون کلی مشکل برامون پیش اومد و روز به روز سرد و سرد تر شدیم تا حالا که همه چی قراره تموم شده همین روزا و دلیلشم طلسمیه که برامون زدن و هیچ راهی نداره 

کسی بهم گفت تا ۴۱ روز سوره بقره رو گوش بده حل میشه حل که نشد کلی مشکلات عجیب غریب دیگه ام اضافه شد

فقط میتونم بگم خدا نگذره از آدمایی که زندگی کسی رو نابود میکنن

من به دعا اعتقادی ندارم  ولی امان از چشم حسود

اخه داییم همینجوری بود اینقدر زندگیشو خوب بود و رابطه خانمش خیلی با مامانم خوب بود ولی یمدتی همسایه اشون رفت و امد داشت خونشون و انگاری اون براشون دعا گرفته بود چون وقتی طلاق گرفتن ما رفتیم وسیله ها رو بیاریم زیر قالی ها یه عالمه کاغذ و معلوم شد همسایشون براشون دعا گرفته

دلیل جدایی چی بود،شاید شما توقعاتشون نتونستین براورده کنین 

اصلا بنده خداها توقع نداشتن واسه بله برون گفتن یه قران بگیرین و یه چادر همینا کافیه عروسی رو هم قرار بود نگیرن پولو بدن عروس داماد هر کاری دلشون بخواد انجام بدن

من تا قبل از اینکه نامزد کنم اعتقادی به این چیزا نداشتم ولی الان باور دارم که سحر و جادو حقیقت داره& ...

چجوری فهمیدین طلسم زدن؟

هر روز خانواده ام دارن فکر میکنم همه چی داشت عالی پیش می رفت چرا یهو خراب بشه

2706