2737
2739

خانما تروخدا بگین من دارم دیوونه میشم یااین حسا طبیعیه؟

ببخشید طولانی میشه،من دومین بارداریمه اولی که بچه مشکل داشت سقط کردم و فهمیدیم با شوهرم ی ژن معیوب داریم بعد سه سال ترس و نگرانی قبول کردم باردار بشم چون تنبلی شدید دارم هم باید برم نازایی هی دارو بده سونو بشم خداروهزار مرتبه شکر با دارو شدم چون گفت نشی باید ای وی اف کنی  از وقتی شدم ی حس دوگانه دارم از ی طرف میگم خداروشکر از ی طرف ناراحتم

بتام ۳روز بعد موعدم۱۷۰۰ بود ۵هفته رفتم دکتر سونو شکمی فقط گفت یدونه کیسه حاملگی دیدم برو ۳هفته دیگ بیا 

از ی طرف همش ناراحتم برای تشکیل قلبش از ی طرف نگرانم ک ایا این بچه سالمه 

باید ۱۱هفتگی هم cvsبشم تا ببینن سالمه،،از خانوادم دورم خیلی به مامانم وابستم از وقتی فهمیدم باردارم دلم میخواد همش ور دل مامانم باشم 

مامان بزرگم فوت شد یکماه پیش اصلا ی وضعیت روحی داغونی دارم که حد نداره 

یدفه دلهره میگیرم دلم میخواد فقط گریه کنم دلم میخواد بمیرم دیگ اینهمه استرس نکشم 

بخدا شرایط بدی دارم من آدم تحمل این سختیا نیستم و نخواهم بود بخدا من صبرشو ندارم

😭😭😭😭😭😭😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گر نگهدار من آن است که من میدانم ، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد ❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️
عزیزم حالت طبیعیه ولی بسپار به خدا نگران نباش ایشالا خودش خیرتونو رقم میزنه

انشالله

بخدا دیگ طاقت کوچیکترین استرسو ندارم انگار چوب خط غمم پره دیگ جا ندارم 

😭😭😭😭ای خدا یعنی میشه من بچم صحیح‌و سالم مرداد بدنیا بیاد 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
منم تنبلی شدید دارم ۸ساله منتظرم....دعا کنید 

دلم خیلی شکسته از ته دلم برات دعا کردم بزودی دامنت سبز بشه 

2740
الهی عزیزدلم خدا پشت و پناهت باشه گلم، حق داری شرایط سختی هست، به خدا توکل کن هر چی خدا بخواد همون م ...

بعضی روزا میگم برم پیش روانشناس شاید دارم دیوونه میشم شاید افسردگیه که تحلم انقدر کم شده دوباره میگم هیچکس بغیر از خودم نمیتونه خوبم کنه 

اروم باش 

لازمه ی مادر بودن اول صبور بودنه، باید صبرت و بالا ببری

مادر شدی باید قوی باشی

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
نگران نباش خواهر منم با شوهرش همین مشکلو داشتن یه ژن معیوب دو تاشون داشتن اولی عمرش بدنیا نبود 6 ماه ...

اخی خداروشکر که خدا بهشون بخشیده..اکثرا که این مشکلو داشتن دیگ تکرار نشده ولی لامصب شانسیه مشخص نمیکنه که 

پس منو درک میکنی مخصوصا خواهرت 

روزای سختی داره بهم میگذره فقط از خدا میخوام دل مامان بابام نشکنه انقدر حسرت نوه دارن یبار ناامیدشون کردم بسه بخدا خجالت زده میشم 

2706