2737
2739
عنوان

من هفت ماه رژیم بودم

98 بازدید | 9 پست

و ۲۵ کیلو کم کردم ،الان چند روزه به اصرار خانواده رژیمو ول کردم اما حالم اصلا خوب نیست ، با رژیم حالم خیلی بهتر بود ، دلم میخواد باز برگردم ب رژیمم اینبار باشگاه مینویسم و ورزشم میکنم ...اما خانواده بهم میگن لاغر شدی داری زشت میشی 😔 ولی من حالم با رژیمم خوبه .... دوس دارم هنوز پنج کیلو دیگ کم کنم حداقل ....قدم ۱۶۵ وزنم ۶۴.....

خدایا همون که میدوني 💕

وای عاااالیه دختر دمت گرم حالا یروز دو روز چیزی نیست اونا که سردر نمیارن خودت رعایت کن کم بخور

چیکار کردی چحووووری من قدم توعه ولی ۷۲ دارم دیوونه میشم

خسته از هیچ و پوچ‌ دنیا و                  منتظر مرگ.....
وای عاااالیه دختر دمت گرم حالا یروز دو روز چیزی نیست اونا که سردر نمیارن خودت رعایت کن کم بخور چیکا ...

مرسی عزیزدلم ♥️ ولی حس میکنم وزنم داره می‌ره بالا ، دوس دارم از فردا دوباره رژیم بگیرممممم.... اخر ماه اینده تولد پسرمه ، عید هم ک در پیشه پس باید لاغر بشمو و لاغر بمونم...همش تو سرم این فکراس.... سالمخواری و کم خوری و فستینگ 

خدایا همون که میدوني 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

[QUOTE=] خب وزنت عالیه،من بیست کم کردم صورتم سیاه شد [/QUOTE]

نه من صورتم پررر بود لاغر شدم تازه زاویه گرفته ....ولی خط خندم عمیقتر شده برا همون میگن زشت شدی ....من میگم رژیمموادامه بدم خط خندمو برم فیلر بزنم، نظرت؟؟

خدایا همون که میدوني 💕
مرسی عزیزدلم ♥️ ولی حس میکنم وزنم داره می‌ره بالا ، دوس دارم از فردا دوباره رژیم بگیرممممم.... اخر م ...

دوباره شروع کن به حرف کسی گوش نده هرکی هرچی گف بگو رژیم نیستم که دخالت نکنه کسی توی خونه تو نیست اگه تونسی از کارایی که خیلی واست خوب بوده بگو ماهم استفاده کنیم

دوباره شروع کن به حرف کسی گوش نده هرکی هرچی گف بگو رژیم نیستم که دخالت نکنه کسی توی خونه تو نیست اگه ...

همین کارو میکنم ....حال روحیم مهمتره ، نه؟!

من برنج و نون و ماکارونی و سیب زمینی و میوه کامل حذف کردم

هفته ای سه روز فستینگ میشدم 

خدایا همون که میدوني 💕
2738
همین کارو میکنم ....حال روحیم مهمتره ، نه؟! من برنج و نون و ماکارونی و سیب زمینی و میوه کامل حذف کر ...

وای من دلم طاقت نمیاره میرم میخورم🤣🤣

اره حال روحیت مهمه ولی واسه سلامتی رژیم بگیر و حال دلت الویت باشه واست نه لاغری 

بنظرم الان که داری به وزن ایده الت میرسی یکم شل کن هرجیزی بخور اما کم مثلا میوه بخوری فکر کنم بهتر باشا

وای من دلم طاقت نمیاره میرم میخورم🤣🤣 اره حال روحیت مهمه ولی واسه سلامتی رژیم بگیر و حال دلت الویت ...

کاملا درسته حال روحی✌️✌️✌️✌️

اره یکم شلش میکنم ولی کجدار و مریز میگیرم رژیمو و باشگاهم میرم تا چند کیلو دیگم کم کنم....

خدایا همون که میدوني 💕