2737
2739
عنوان

سایز شکم در بارداری

321 بازدید | 62 پست

سلام خانوما من وسطای ماه هشتم بارداریم و بچم دختره ... اندازه شکمم از نظر خودم خوبه استاندارده حتی دکترمم اینو تایید کرده اما هر کی میبینه منو میگه وا چقد شکمت کوچیکه فلانه بچت میخاد ریز بشه و هزار تا حرف دیگه ...😐😑 مگه اندازه شکم ب ریز یا درشت بودن بچه ربطی داره اخه ! چرا بعضیا انقد ب خودشون اجازه میدن راجب هر چیزی نظر بدن😒بنظرتون با اینجور ادما‌چطور باید برخورد کرد !

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اره واقعا 

حالا ب منم میگن چرا اینقد بارداریت طول کشید یه ساله بارداری در صورتی ک من هنوز23هفته م

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
اره واقعا  حالا ب منم میگن چرا اینقد بارداریت طول کشید یه ساله بارداری در صورتی ک من هنوز23هفت ...

حالا باز خوبه هر کی منو میبینع وای چقد باد کردی دماغت گنده شده فللن شدی بهمان شدی ...

انتظار دارن چون ماه های اخره مثل بشکه بشیم 😑

من کلا شکمم خیلی جمع ‌و جوره اصلا پهن نیس خب بستگی ب بدن خود طرف داره بعضیا خیلی بزرگ میشه شکمشون بعضیا مث منو تو ن

من حسابم ز همه مردم این شهرجداست🌱من امیدم به خدا،بعدخدا،هم به خداست….💫🌓
2740

عزیزم ما خانومیم واقعااااااا هنوز اخلاق همنجسای خودمون دستت نیومده ؟

حالا بعضیا واقعا ب لحاظ شخصیتی کامل ترن و فقط،انرژی،مثبت میدن بهت ولی متاسفانه اکثرا براشون شده عادت وقتی میبیننت هزار تا ایراد مشکل و راه حل و پیشنهاد بهت میدن 

شما عاقل باشو گلم فقط،بشنو و رد شو 

مهم دکترت هست ک گفته اکیه شکمت

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

اسی تو فکرشو بکن بعضیا چقدر تخریبن 

من هنوز،تاره ۱۰ هفته شدم طرف برگشته میگه وااای چقد دماغت گنده شده چقدر تغییر کردی 🤣🤣🤣

من گفتم جدی چقد خوب دلم تغییر میخاس یکم

میدونم ولی هر چی باشه تو روحیه ادم تاثیر میزاره ☹️

ما قراره مادر بشیم قشنگم

خودتو خییییلی قوی کن مخصوصا در برابر این نیش،زدنا

چون فردا تو دلیت ک دنیا بیاد تازه ایراد گرفتناشون بیشتر میشه یا میگن فلانه بچت یا میگن بیساره 

بیخیال فقط لبخند بزن و رد شو

ما قراره مادر بشیم قشنگم خودتو خییییلی قوی کن مخصوصا در برابر این نیش،زدنا چون فردا تو دلیت ک دنیا ...

با اینکه روحیه حساسی دارم ولی چه میشه کرد بقول شما باید سختیاشو بجون بخریم 🥲

خوب گفتی😂😂

اره خوب گلم تو فکرشو بکن تو این دوران ک همش لذته و باید قدر ثانیهاش رو بدونیم و برنامه ریزی کنیم

بیایم ذهنمون رو درگیر حرفای خاله زنک کنیم واقعا خنده داره خوب

2706