2733
2739
عنوان

وای چشم زخم بازم🤦‍♀️🤦‍♀️

112 بازدید | 2 پست

من از قبل کرونا اصلا عروسی نرفتم بعد این جمعه عروسی ئسر عمم بود منم خیلی ذوق داشتم  به کل کلاس گفتم میخام برم عروسیو لباس خریدمو و وقت ارایشگاه گرفتم و فلان  بعد اللن بابام اومد یهو گفت عروسی کنسله افتاده سه شنبه دو هفته دیگه منم دقیقا روز بعدش امتحان نوبت دارم و یک روزم وقت داره فقطو نمیتونم برم الان دارم گریه میکنم نمیدونم از شانسمه یا چشم زخم 😭

یا مثلا ئارسال من یه فرش خاص برا اتاقم میخواستم سفارش بدم بعد بازم به دوستام با کلی اب و تاب تعریف کردم که اره میخوام دکور اتاقمو تغییر بدم و این و لی بعدش انگار همه چی دست ب دست هم داد من نتونم .فرش فروشه گفت کلا دیگه از اون فرش نمیاریم  نصاب ئرده تصادف کرد .ئدر بزرگم فوت شد بابام بیشتر ئولشو داد برا اون و کلا درگیر مراسمش و اینا شدیم و کلا یادمون رفت😪

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝
مجبوری بگی؟ زبونتو نگه دار خب

نمیتونم از ذوق زیاده

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘