2733
2739
عنوان

عجب موجودات عجیبی هستیم

209 بازدید | 21 پست

چند ساله که چندوقت یه بار در حد سر زدن میام سایت. مثل امشب که بی خواب شدم هر چی تاپیک امشب دیدم منفی بود و ناراحت کننده ولی جوابا واقعا واسم عجیب اومد. چقدر راحت به دردهای هم جنس خودمون میخندیم و شوخی میکنیم با خیانت.. چقدر راحت به بدترین شکل ممکن برداشت می کنیم و بعدم نتیجه گیری های ذهن مریض مون رو به استارتر هم تزریق می کنیم. عجب دنیای بیخود و بدرد نخوری شده که حتی مادرامونم به چشم خائن می بینیم ما زنا.کاشکی این دل های کثیف یکم پاک میشد. کاشکی یک لحظه توی دلمون میگفتیم این زمین گرده و به درد هم جنس خودمون نخندیم

حرفی ندارم

ولی خیلیا مطالب اینجا رو واسه سرگرمی میخونن ....

عده ای هم راهنمایی میکنن و همدردی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
حرفی ندارم ولی خیلیا مطالب اینجا رو واسه سرگرمی میخونن .... عده ای هم راهنمایی میکنن و همدردی

واقعا قلیم به درد میاد که استارتر میگه سرم داره میترکه از فکر موی مشکی یکی میگه دلبر مو مشکی امد کلی هم لایک میخوره. اگه میدونستیم دل شکستن ادما چه کارمای سنگینی داره حتی برا یک لحظه تو ذهن خودمونم انقد راحت و وقیحانه با یه ادم دل شکسته صحبت نمی کردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حرفی ندارم ولی خیلیا مطالب اینجا رو واسه سرگرمی میخونن .... عده ای هم راهنمایی میکنن و همدردی

بعضیام حسادت بعضیام تحميل کردن نظرشون 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
واقعا قلیم به درد میاد که استارتر میگه سرم داره میترکه از فکر موی مشکی یکی میگه دلبر مو مشکی امد کلی ...

همه پُرن از خشمای فرو خورده ... عقده های تلنبار شده

یه جوری خودشون رو با شکستن دل بقیه تخلیه میکنن

هر چند خیلیا منظوری ندارن ولی باید مراقب حرفامون باشیم

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
واقعا قلیم به درد میاد که استارتر میگه سرم داره میترکه از فکر موی مشکی یکی میگه دلبر مو مشکی امد کلی ...

دلبر مو مشکی یکی از کاربرای سایته، چون خودش اذیت می کنه بقيم باهاش مزاح کرده بودن 😅 گفته بودن اونه ک سر ب سر اونم بذارن 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
2738

ولی منظورتون از نتیجه گیری ذهن مریض مون به اسی منتقل می کنیم چیه؟ 

همه پُرن از خشمای فرو خورده ... عقده های تلنبار شده یه جوری خودشون رو با شکستن دل بقیه تخلیه میکنن ...

کاشکی یاد می گرفتیم که زنان بر علیه زنان نباشیم. ما هر چی می کشیم از هم جنس خودمونه نه مردها. 

موافقم باهاتون

فداتون 💙

کاشکی یاد می گرفتیم که زنان بر علیه زنان نباشیم. ما هر چی می کشیم از هم جنس خودمونه نه مردها. 

متاسفانه همه حس رقابت دارن

ولی منظورتون از نتیجه گیری ذهن مریض مون به اسی منتقل می کنیم چیه؟ 

مثل اون تاپیک که استارتر گفت شوهرم هر روی خونه ی مامانمه چون شکمو هست ... اومدن گفتن مواظب باش خیانت نباشه بوی خوبی نمیاد... استارتر ناراحت کمر مادرش بود اینا میگفتن شوهرت و مادرت خائنن 

دلبر مو مشکی یکی از کاربرای سایته، چون خودش اذیت می کنه بقيم باهاش مزاح کرده بودن 😅 گفته بودن اونه ...

اها من اینو نمیدونستم ولی باز بنظرم کاشکی با هم مهربون تر باشیم 

2706