2733
2739

این ماه قبل پریودیم متفورمین می خوردم بعد از پریودی هم دارم لتروزول میخورم و روز ۶.۸.۱۰ قاعدگی باید سینال اف بزنم یعنی این ماه باردار میشم بنظرتون😐

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنین🥺

اگ همسرتم مشکل نداشته باشه احتمال بارداری هست..من خودم با همینا باردار شدم ماه اول نشد که متوجه شدیم همسرم خیلی ضعیفه ماه دوم درمان شد و شدم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

من چون تو مراحل ای وی اف بودم رابطه نداشتم فقط اینارو زدم ک تخمکام فعال بشن برای تخمک کشی ی دوره ی ده روزه زدم روزی ۳۶خط

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ همسرتم مشکل نداشته باشه احتمال بارداری هست..من خودم با همینا باردار شدم ماه اول نشد که متوجه شدیم ...

یعنی میشه؟همسرم مشکل نداره من فولیکولام پایینه یکم

2728
من چون تو مراحل ای وی اف بودم رابطه نداشتم فقط اینارو زدم ک تخمکام فعال بشن برای تخمک کشی ی دوره ی د ...

چطور بود واست

چطور بود واست

خداروشکر خیلی بود ۱۶تا تخمک بالغ داشتم دکتر گفت خوبه گفت اگه اسپرم شوهرتم تااین حد نرمال باشه جنینای خوب و باکیفتی درست میشه

اگه خدابخواد شنبه میریم واسه فریزجنین زنگ زدم ولی نگفتن چندتا تشکیل شده دل تو دلم نیس

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
یعنی میشه؟همسرم مشکل نداره من فولیکولام پایینه یکم

اره چرا نشه..مگه سایزشون چند بود؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی