2737
2739
عنوان

ناراحت درسمم:( نفر اول نشدم🥺

212 بازدید | 27 پست

سلام عزیزای دلم من دانشجوام تو دانشگاه دولتی بعد الان ب دوستم زنگ زدن ک ازش ب عنوان دانشجوی برتر تجلیل کنن معدلش۲۰شد من خیلی ناراحتم ترم پیش من همه درسهامو کامل شدم ولی یکی از اساتید با من خیلی لج بود دلیلشم واقعا نمیدونم برام درسشو۱۸/۵رد کرد معدلم شد۱۹/۷۲ بنظرتون من خیلی عقبم از دوستم؟:(

میدونم بچگونه بنظر میاد ولی برام واقعا مهمه🥺🥲

^_^ my mixed feelings

خیر

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

منم تا اینجا امتحانامو گند زدم ناراحتم

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشته هاتون چیه؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2728
2740
البته من کلاس زبان هم میرم و خیلی از وقتمو میگیره بنظرتون ادامه ندم زبانو بیشتر درس بخونم بهترنیست؟ ...

زبان رو ادامه بده حتما

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
جفتمون حسابداری

برای رشته شما بیشتر از معدل فکر کنم طی کردن دوره‌های کارورزی مهمه و اینکه برای خودتون سابقه ایجاد بکنین تا بعد از اینکه فارغ التحصیل شدین بتونین کار پیدا کنید زیاد غصه این ماجرا رو نخور

2706