2733
2734
عنوان

به کمک لازم دارم(خواستگار)

221 بازدید | 36 پست

سلام ممنون ک اومدین اول این که بگم من چند ماه دیگه میشه 18 سالم 

خواستگارم 25 سالشه 

موقعیتش کاملا خوبه خانواده داره و با اصلات خود پسره هم خوبه از همه لحاظ قیافه و تیپ واخلاق و... 

اینم بگم برای این که میدونیم میگید سنم کمه کلا جو منطقه ما اینه همه تو سن 16 و 17 سالگی یا حتی پایین تر ازدواج میکنن کلا جوریه ک دخترا زود ازدواج میکنن 

خب مبارکه

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی دوتاتون شرایط داری چرا رد کنی؟ 

فقط زیاد رفت و امد کنید و مشاوره قبل ازدواج هم برسد تا به شناخت اصولی و اساسی برسید. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

همه میخوان برینن تو زندگیشون تو هم باید برینی؟   نمیذارن آدم عفت کلام داشته باشه

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

اما مامانم گیر داده تو که همیشه همین جوری نمیمونی و عقلت رشد میکنه 

ی لحظه مامان میگه بچه ای فلانی این فکرا چیه میکنی 

ی لحظه دیگ میگه ن بزرگ شدی فلان شدی 

2740

با احترام 

برای ازدواج بعد ها هم وقت هست شما به اطرافت کار نداشته باش درست رو ادامه بده ی شغل خوب پیدا کن که دستت توی جیب خودت باشه بعدا به ازدواج فکر کن با ازدواج توی این سن فقط خودتو حروم میکنی

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
همه میخوان برینن تو زندگیشون تو هم باید برینی؟   نمیذارن آدم عفت کلام داشته باشه

😂😂😂😂😂

باورت نمیشه خودم خیلی ب ذهنم فشار اومده اصلا تحملشو ندارم هیچ جوره تو همین مدت ک اومدن به اندازه کافی درگیری ذهنی دارم 

مبارکه چی بیا بهم کمک کن 😂

کمک چی؟ رسمتون و ک گفتی شرایطشم که خوبه چیزی نمیمونه؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706