2733
2734
من یک هفته پیش زایمان طبیعی داشتم با آمپول فشار . فقط دوتا بخیه داخلی خوردم . اما چند روزه (باعرض معذرت)،کنترل ادرارم رو از دست دادم . یعنی اصلا متوجه نمیشم دستشویی دارم و وقتی داره میاد میفهمم و نمیتونم جلوش بگیرم کسی اینطوری بوده یا دلیلشو میدونه؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
یاس کبود من از طبیعی وحشت داشتم و تا روز قبل زایمانم به دکترم التماس میکردم سز کنه ولی خوب نصف شب کیسه ابم پاره شد و انقد سریع دهانه رحمم باز شد که مجبور به زایمان طبیعی شدم سخت هست درد داره ولی همش می أرزه به لحظه ای که بچت رو میذارن رو شکمت بهترین لحظه ای بود که تا الان تجربش کردم
منم طبیعی زایمان کردم اما بی اختیاری ادرار نگرفتم. ولی تا دلتون بخواد سوزش داشتم که انگار تا قلبم میسوخت.
يه زماني تا جون داشتم بحث ميكردم، اما الان فقط ول ميكنم و ميرم! نميدونم پير شدم يا عاقل!!
یاس کبود بلاخره زایمانه دیگه و دردش قابل توصیف نیست. اما خب از اونور همً زود سرپا میشی و دیگه شکمت پاره نمیشه
يه زماني تا جون داشتم بحث ميكردم، اما الان فقط ول ميكنم و ميرم! نميدونم پير شدم يا عاقل!!
2706