2733
2734

پسرم سه ماه و نیمه هر وقت خوابش میاد و چشماش داره خمار میشه چشماش با سرعت میره چپ و راست )پهلو ب پهلو میشه) و زمان هایی ک بیداره وقتی پلک میزنه چشمش میپره

مثلا پلکشو میبنده جشمش میپره سمت دیگه

طبیعیه؟

شما بچه هاتون چطورین؟

عزیزم نمبخواد نگران بشی اما برای راحتی خیال خودت ببرش متخصص مغز و اعصاب اطفال بک نوار مغزی ازش بگیرن تا خیالتون بابت تشنج پنهان راحت بشه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با چشم بسته انگار مردمک چشمش جابه جا میشه درسته؟!  

نه .وقتی چشمش سنگین میشه میخواد چشمشو یواش یواش ببنده)چشمشم یواش یواش داره میره رو هم(اینجاست که یهو چشمش چپ و راست میره و بعد میبنده

قبل خواب تقریبا طبیعیه اما وقتی چشمشو میبنده تو بیداری فکر نکنم چون تا حالا ندیدم بچه هامم اینطور نبودن بهتره ببری بینایی سنجی با حوصله و مهربون که حسابی وقت بزاره و معاینه کنه    چشم منو بعد ی عمر مشکل بینایی ی دختر تازه کار بینایی سنج فقط چون با دقت معاینه می‌کرد تشخیص قوز قرنیه داد ی عمر دکترها بهم میگفتن چون عینک دلت میخواد الکی میگی چشمم درد داره 

بچه ی منم تو این سن اینطوری بود خوابش میگرفت سیاهی چشماش میرفتن دو طرف چشم.به دکترش گفتم گفت طبیعیه. ...

عزیزم دو طرف چشم ینی تند تند سیاهی چشمش چپ و راست میشد؟

چند ماه بود ک درست شد؟

نه .وقتی چشمش سنگین میشه میخواد چشمشو یواش یواش ببنده)چشمشم یواش یواش داره میره رو هم(اینجاست که یهو ...

فک کنم طبیعیه

ولی یبار ازش فیلم بگیر ببر نشون متخصص مغزاعصاب کودکان بده ک خیالت راحت بشه، 

حتمن فیلم بگیر ، دکترمیری همرات باشه

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
نه .وقتی چشمش سنگین میشه میخواد چشمشو یواش یواش ببنده)چشمشم یواش یواش داره میره رو هم(اینجاست که یهو ...

به خاطر خواب خرگوشیه چون چشمش سنگینه توانایی بلند کردنو نداره اون مردمکش تکون میخوره  خیلی نوزادا رو دیدیم اینجورین و مشکلی نیست ولی به خاطر اینکه خودت راحت شی یه دکتر ببر خیالت راحت شه 

یه بار ببر دکتر خودت رو راحت کن یکی از بچه های نزدیک بهم اینجوری بود یعنی وقت خواب مثل اینکه بدنش کامل بی حس میشد وبعد مردمک چشمش اینجوری میشد مادرش فکر میکرد وقت خوابشه دو سه ساعت بچرو روی پاش تکون میدادولی نمیخوابید فقط بی حس بود بردن دکتر متوجه شدن تشنج خفیف بوده این همه مدت هم تشنج میکرده

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
عزیزم دو طرف چشم ینی تند تند سیاهی چشمش چپ و راست میشد؟ چند ماه بود ک درست شد؟

هم یه وقتایی سیاهی میلرزید هم کلا سیاهی چشماش از هم فاصله میگرفت.من خیییلی ترسیده بودم. بردم دکتر خیالم راحت شد.یادم نیست کی خوب شد شاید پنج شش ماهگی.شما هم میخوای به دکترش بگو خیالت راحت شه

2706