2737
2734
عنوان

مدرسه

77 بازدید | 4 پست

سال دوازدهمیم امسال کنکور داریم و واقعاً مدرسه خیلی آزمون وقت میگیره من جدی شروع کرده بودم بخونم واسه هدفم مدرسه مون برای اولین بار امسال از دوازدهمی ها امتحان میان ترم گرفت همشم پشت سر هم حالا اون هیچ دو هفته باعث که از تست یخورده دور بشیم بعد این هفته آزمونمون تموم شد بعد دوباره از یکشنبه بازم آزمون میخوان بگیرن بچه ها اعتراض گردن گفتن این امتحانات به ما هیچ کمکی نمیکنن اما اهمیت نمیدن اینطوری با مدرسه بخوام پیش برم اصلاً نمیرسم واسه کنکور بخونم واسه نهاییمم هیچ کمکی بهم نمیکنه هر روز هم ساعت ۴ میرسم خونه و اصلاً با وجود این مدرسه نمیتونم به بودجه بندی قلم چی برسم واقعاً خیلی فشار روانی رومه و استرس دارم شما جای من بودین چیکار میکردین؟ 

مادرمم قبول نمیکنه که مدرسه نرم و همم اگه نرم مدرسه رابه راه زنگ میزنه و میگه اگه نیاین مستمر رو صفر میدیم و...

والا من که دهمم هم همین مشکل رو دارم اصلا روزی نیست که امتحان نگیرن دقیقا هم موافقم که این امتحانا هیچ کمکی نمیکنن و کلی هم استرس الکی و فشار روانی ایجاد کردن نمیدونم کی برسم واسه نهایی بخونم یا حتی کنکور🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742