2737
2734
عنوان

مامانای دخترای ۹ ساله بیاید با هم‌باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما میشه منم راهنمایی کنید دختر من فروردین ۶ سالش تموم میشه فعلا که با ریزش موهاش درگیرم طبیعیه تو این سن بچه ها هم موهاشون بریزه؟ دخترم ازمایش داد مشکلی نداشته دکتر پوست و مو بردم باز بعد قطع دارو همونطوره موهاش بلنده تا زیر کمرش ولی کم پشته موقع شونه در حد ۲۰ تا اینا میریزه گاهی هم اصلا نمیریزه یا کمتره بنظرتون طبیعیه؟؟ موهای دخترای شما موقع شونه کردن میریزه یا اصلا نمیریزه؟

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
بله ۸سالو۴ماه کلاس سوم میگم آخه برا پشت لب برا دختر ۹ساله زود نیست ؟

اکثر بچه ها مو ندارن تو این سن 

ولی اگه موی پشت داشته باشه و باعث خجالتش باشه نه چرا زود باشه

دختر من ۹ یال و دو ماهشه علائم بلوغ  رشد موهای زیادش چند ماهه شروع شده و من بهش اجازه اصلاح می دم 

خودش هر وقت بخواد با دستگاه اپیلاتور می زنه موهای زایدشو

2728
خانوما میشه منم راهنمایی کنید دختر من فروردین ۶ سالش تموم میشه فعلا که با ریزش موهاش درگیرم طبیعیه ت ...

بله کمی موهای دختر من موقع شونه میریزه ولی در حد نرمال 

یه آزمایش کامل خون براش بدید و زیر نظر دکتر ببرینش تا کمبود ویتامین نداشته باشه ولی ریزش مو  در حد کم مشکلی نباید باشه 

بله کمی موهای دختر من موقع شونه میریزه ولی در حد نرمال  یه آزمایش کامل خون براش بدید و زیر نظر ...

دخترم آزمایش داده مشکلی نداشته

یعنی شمردی ببینی چند تا روزانه؟ در حد نرمالش چقدره؟

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
آزمایش داده مشکلی نداشته یعنی شمردی ببینی چند تا روزانه؟ در حد نرمالش چقدره؟

ازمانش دختر من نرمال بوده 

نمی دونم چند تا میریزه نشمردم

ولی موهای بلند مشکی داره تا وسط کمرش 

ددخترتون چن سالشه دختر منم منو تحت فشار گزاشته

سلام، دخترم نه سالشه، عزیزم، اگر شما هم قصد دارید زودتر اقدام کنید تا فاصله سنیشون زیاد نشه، 

من دخترم مدت طولانی دل درد داشت هر ازمایشی انجام میدادم سالم بود، دکترش در نهایت گفت دخترم استرس داره و گفت حتما بچه دار بشیم که هم از تنهایی در بیاد هم استرسش رفع بشه، در نهایت همه چی دست به دست هم داد من که مخالف صد در صد بچه دوم بودم قبول کنم، و اینکه این یکی بچه هم همونی شد که دخترم میخواست و دختر شد و هنوزدنیا نیومده خیلی تو روحیش موثر واقع شده، انشاالله خدا کمک کنه بتونم از پسش بربیام

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2738

[QUOTE=320820670]سلام، دخترم نه سالشه، عزیزم، اگر شما هم قصد دارید زودتر اقدام کنید تا فاصله سنیشون زیاد نشه،  

الهی خدا حفظشان کنه قدمش پر خیر برکت 

برام دعا کن یه سری مشکلات دارم خل بشه منم زودتر اقدام کنم 

[QUOTE=320820670]سلام، دخترم نه سالشه، عزیزم، اگر شما هم قصد دارید زودتر اقدام کنید تا فاصله سنیشون ...

ممنونم🌹 انشاالله عزیزم🙏

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....