2733
2739

هرکاری میکنم شوهرمو نمیتونم دوس داشته باشم اینقد این سالا درحقم بدی کرده کتک زده سرم دادو‌هپارگشیده بخاطر خونوادش بام دعواکرده و اونارو ترجیح داده ک ازش متنفرشدمم متاسفانه نتونستم زمان عقد طلاق بگیرم خانوادم نزاشتن الان ی بچه یک سال و نیم دارم هرجور باخودم میگم بخاطر بچم تحملش کنم ولی بازم نمیتونممممم فقط بخاژراینکه حامی مالی ندارم و بچم باش موندم چیکار کنم ب نظرتون بخام سرکارم برم بچمو کجا بزارم خونه مادرشوهرم ک ازشون متنفرم مامانم اینام نصفه از سالو شهرمونن نصفه دیگشو میرن شهردگ بنا ب دلایلی

حالا ب نظرتون چیکار کنم 

وقتی‌درکنار‌همسری‌هستی‌که‌دل‌خوشی‌ازش‌نداری‌احساس‌تنفرداری‌‌بهش‌.بخاطر‌بچه‌خودتو‌بدبخت‌نکن‌.به‌فکر‌راه‌چاره‌باشه‌.حمایت‌مالی‌نداری‌.حق‌وحقوق‌مهریه‌نفقه‌اجرت‌المثل‌که‌داری‌.بگیرمستقل‌زندگی‌کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی‌درکنار‌همسری‌هستی‌که‌دل‌خوشی‌ازش‌نداری‌احساس‌تنفرداری‌‌بهش‌.بخاطر‌بچه‌خودتو‌بدبخت‌نکن‌.به‌فکر‌ر ...

بخدا دلم خوش نیس بهش بخدا هیچجوره نمیتونم دوسش داشته باشم

2728

خواهرگرامی‌زندگی‌انسان‌دو‌روزه‌ تحمل‌ حرف‌زور‌ و‌وزندگی‌‌بامنت‌به‌درد‌نمیخوره‌.‌با‌احترام‌به‌همسرتان‌تذکر‌دهید‌.درغیراینصورت‌حق‌وحقوق‌خودراقانونی‌مطالبه‌فرمایید‌.باسپاس