2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زنگ زدم مطبش گفت شهریور، زنگ زدم کلینیک نجمیه برای6مرداد وقت داده تهران هم نیستم راهم دوره باز با این حال پاشدم امروز رفتم مطب،با چشم گریون رفتم حتی لابه لای مریض هم نفرستاد برم تو گفتم ب منشیش توروخدا حداقل بگو دکتر قبولم میکنه یا نه؟من نیام و برم هی اصلا حرفی نزد
وقتی دلبر داری باید از بقیه دل بر داری
2740
میترسم، خیلی،هم میترسم یعنی خدا چی میشه؟این همه توی حاملگیم اذیت شدم همش چشمام گریون بود یعنی حتی زایمانمم باز عذابه برام? حق یه زایمان با دل خوش رو ندارم
میخام ببینم میتونم صددرصد روی دکتر پرستنده حساب کنم،؟حتی میترسم برم یه چیزی بگم ناراحّت بشن قبولم نکنن دوس دارم اونایی ک سزارین کردن پیشش بیان بگن جمله به جمله ک چجوری باهاش حرف زدن تا قبول کرده
سلام مهسان جان من 34روز پیش با دکتر پرستنده سزارین کردم اصلا"مشکلی با سزارین نداره من قبلش بهش گفتم دوست ندارم طبیعی باشه خیلی راحت قبول کرد خودشم دوست داره اگه میخوای میتونی سه شنبه صبح ساعت 5:30_6صبح بیمارستان فجر باشی و نوبت بگیری برا همون روز
خدا جون ممنونم که دختر نازم و بابای گلش بهم هدیه دادی . خدا جون خودت نگهدارشون باش
مهسان جان قبول میکنه.من مطمینم.من خودم هفته 27 رفتم ولی کسانی بودن که 34 هفته هم رفتن.دوشنبه صبح ها کلینیک قصر فیروزه 2 است.برو اونجا ببینش.گوشی هم زنگ بزنی جواب نمیده.شنبه ها هم از صبح بیمارستان بعثت.
2706