2737
2734
عنوان

حالم خرابه تروخدا بیاید

314 بازدید | 37 پست

سلام من چن وقت پیش فهمیدم زگیل دارم و درمان کردم و اونا رو سوزوند گیر دادم ب شوهرم ک حتما بایدبری دکتر و معاینه بشی چون من دکتر بفهم گفت لیزر احتمالش خیلی کم فقط از رابطه منتقل میشه اونم قبول کرد و دکتر رفت دکتر بهش گفت اصلا نداری و هیچ علائمی نداری و اگه داشتی حتما ی علامتی بود

شوهرم اومده ب من میگ پس از کجا گرفتی من ک پاکم و ندارم بایدبهم ثابت کنی از کجا گرفتی😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ازمایش خون داد؟ زگیل بدون علامت هم داریم فقط با ازمایش معلوم میشه من شنیدم درصد کمی هم از طریق امیل ...

ن ازمایش نداد فقط معاینه

ازمایشش چطور ب چ صورت برا اقایون ازمایش وجود داره؟ 

لیزر ک میری مگا سر دستگاه سلفون نمیکشه

اصلا دستواه اینفدر دااغه ک هیچی زنده نمیمونه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دوره نهفتگی داره یعنی تو بدنش هست اما زخم ندا ه

خب باید از کجا مشخص بشع ک داره 

اخه من از خودم مطمئنم ک رابطه ای نداشتم و فقط لیزر رفتم اونم سری جداگانه داشت و تنها رابطه ام با خودش بوده

2740
خب باید از کجا مشخص بشع ک داره  اخه من از خودم مطمئنم ک رابطه ای نداشتم و فقط لیزر رفتم اونم س ...

باید ازمایش بده اون موقع متوجه میشه بدتر بگو ی ازمایش بنویسه برین بدین

لیزر ک میری مگا سر دستگاه سلفون نمیکشه اصلا دستواه اینفدر دااغه ک هیچی زنده نمیمونه

سلفون ک ن ولی زیرانداز زیرپا رو هربار عوض میکنه 

وبرای هر ادمی سری مخصوص ب خودش رو داره اونجور نیست ک همه با ی سری انجام بشه

ن ازمایش نداد فقط معاینه ازمایشش چطور ب چ صورت برا اقایون ازمایش وجود داره؟ 

خب عزیزم شما بهش مشکوک شدی فرستادیش دکتر اگه می‌داشت مطمئنا باهاش یه بحثی داشتی و ته قضیه رو در میاوردی حالا که اون حرف خودتو بهت گفته ناراحت شدی؟براش سواله همینجور که برای خودت سواله.

۱۰۰درصد ایشونم داره یعنی شماداشته باشی ردخورنداره ک اونم داره منتهاچون ایمنی آقایون بالاتره بدون علا ...

اخه دکتر عوضی بهش گفته ک ن نداری و فقط هم از رابطه واگیر داره وهمسرتون بایدمشخص شه از کجا گرفته😭😭

2706