2737
2739
عنوان

حالم خرابه تروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 37 پست
اخه همین اگ من ی کاره بودم ک قائم میکردم شما میدونید ازمایش هست ک بگم باید ازمایش بدی؟  اخه م ...

اووو کار یکم سخت شد پاپ اسمیر قشنگ مشخص میکنه .بنظرم بگو همون ازمایشو بده همسرت که ببینه نهفته داره یانه.راه دیگه ای فعلا نیست.

سلفون ک ن ولی زیرانداز زیرپا رو هربار عوض میکنه  وبرای هر ادمی سری مخصوص ب خودش رو داره اونجور ...

خب پس دیگه مال شما اصلا امکان نداره از لیزر منتقل یشه

اونی ک منتقل شاید بشه سری همه مشترکه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لازم به‌ذکر است انجام دو آزمایش نمونه‌گیری منی و بیوپسی آلت می‌تواند به شما نتیجه‌ای ۱۰۰% مطمئن از ابتلا یا عدم ابتلا به زگیل تناسلی بدهد؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود مردان برای اطمینان از مشکل حتما هر دو آزمایش را با هم انجام دهند.

الهی به امید خودت...  
2731
ممکن داشته باشه خوب شده باشه و الان من گرفته باشم

خیلی اطلاعات ندارم تو این زمینه ولی فک کنم این بیماری خوب شدن کامل نداره فک کنم ویروس تو بدن میمونه فقط علائم ظاهری نداره دیکه.بازم نمیدونم دقیق از یه دکتر بپرس حتما

خیلی اطلاعات ندارم تو این زمینه ولی فک کنم این بیماری خوب شدن کامل نداره فک کنم ویروس تو بدن میمونه ...

بحثمون شد و گفت اگ ازمایش بدم و من نداشته باشم دیگ تموم همچی 

واقعا خدا رحم کنه در اون صورت خودمم نمیدونم باید چیکارکنم و اون دکتر عوضی بهش گفته فقط رابطه جنسی برای همین انقد درگیرشده فکرش

بحثمون شد و گفت اگ ازمایش بدم و من نداشته باشم دیگ تموم همچی  واقعا خدا رحم کنه در اون صورت خو ...

دروغ میگه مگه الکیه.شایدم خودش میدونه نهفته داره داره بهت سفت میزنه که آزمایش نده تو بترسی بکی نمیخواد.بنظرم دکترتونو عوض کنین.

دروغ میگه مگه الکیه.شایدم خودش میدونه نهفته داره داره بهت سفت میزنه که آزمایش نده تو بترسی بکی نمیخو ...

من سخت و محکم گفتم هر ازمایشی باشه میدیم میریم بهترین دکتر گفت باشه میریم پیش دکتر من ازمایش بنویسه ک انجام بدیم

2740