2737
2739
عنوان

فروش مبلمان منزل فوری

609 بازدید | 26 پست
سلام من مبمان هفت نفره با میز ناهار خوری و دو عدد میز وسط یکی عسلی و اون یکی میز وسط رو می فروشم قیمت 4 میلیون اینم عکسش مبلمانم ترکه قیمتش نو الان در بازار 13 میلیون هست هر کی بخره ضرر نکرده من تضمین می کنم 09127791870 من تهران هستم برای شهرستان هزینه حمل با خودتان هست من حول و حوش شرق تهران هستم تازه اگه بخواین بوفه هم می فروشم اونم ترک مارک یاتاش هست نمایندگی تهران رو می تونید از اینترنت در بیارید قیمتش اگه داشته باشه 10 میلیون به بالاست ولی من 2 میلیون مید م خیلی خوشگله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در حال حاضر فقط عکس مبلمان رو دارم ولی اگه بخواین بوفه رو هم می تونم بذارم تروخدا سوال های الکی نپرسید اذیتم نکنید !!!!! کی میخوای بری کجا می خوای بری چه جوری دارید می رید خیلی بی ربط هستند به خریدار واقعی تخفیف هم می دم راستی یه پیانو دارم دیجیتال 162 نو نو هست اونم می دم 4.5 میلیون برای خودم و دخترم خریدم که با هم شروع کنیم ولی ویزامون اومد ممنون موفق باشید تا بعد
2742
عزیزم من میخواستم یه سوال بپرسم ولی فک کنم بی ربط باش ناراحت بشیی... اگه دوس نداشتی ج نده .... از رنگ فرشت راضی هستی ؟چون من میخوام این رنگی بخرم اگه پیدا کنم ...اسم فرش وطرحشو میخواستم
2738
مامان یدونه پسر با میز نهار خوری به نظرت گرونه ؟ ! نوش رو تو بازار قیمت بذار خیلی بده که اینقدر تو سر مال می زنی ها بالاخره منم کلی زحمت کشیدم برای خریدش الان مجبورم بفروشم به نظرت چقدر می ارزه
2706