2733
2739
عنوان

اونایی که دختر بچه ابتدایی دارن؟

305 بازدید | 35 پست

مامانا، من خودم دختر بودم و مدرسه می رفتم یادم نمیاد بچه ها، اینقد بد جنس شده باشن. دخترم  مهربونه. ولی  هم کلاسی های هفت و هشت ساله یک کارایی می کنن. 

مثلا بگم، در مورد بغل دستی اش میگه مامان اگر دستم زخمی بشه خوشحال میشه، اگر غلط دیکته داشته باشم خوشحال میشه. یک روز این بچه تعداد غلطش از  بغل دستی کمتر بود، اینقد فشارش داده به ته میز که جا نداشته باشه.هی گفته دوست ندارم... دیگه به خانومشون گفتم یک روز جاشو عوض کرد. 

معلمه با دختره حرف زد قول داد تکرار نکنه، ولی باز آزار و اذیت داره. 

تازه مادر دختر را دیدم اینقد مودبه... من نمی فهمم چرا بچه ها اینجوری شدن؟ قلدر بازی در میارن. بچه من ام بد ذات نیست.. 

باز امروز میگه  یک ماسک کثیف روی زمین بود شبیه ماسک من. یک کلاس اولی اومده گفته تو ماسکت و انداختی زمین!!!  در حالی که ماسک بچه ام رو دهنشه. می خواسته بندازه گردن بچه.. رفته به انتظامات گفته... این اینو انداخته زمین. 

دیگه سرتون درد نیارم. هر روز یک قلدر بازی زورگویی میاد برام میگه. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کلاس چندمه .یککار کن دخترت هم زرنگ باشه کسی اذیت نکنه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740

این رفتار ها رو انگار دخترا بیشتر دارن 

پسرا بیشتر از راه برخورد فیزیکی وارد میشن 😅😁 

با معلمش مطرح کردی ؟ 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

دخترتون حساسه به مرور بهتر میشه بهتره یه مشاور ساده هم بره

ما نمیتونیم دیگران و عوض کنیم ولی باید توان مقابله با آدمای بد رو یاد بگیریم

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

برام سوال پیش اومد دختر شما چطور فکر می‌کنه اگر دستش زخمی بشه .. غلط بنویسه ..همکلاسیش خوشحال میشه ؟؟  

بخش دیگری از ماجرا هم کودکانه و به اقتضای سن هست . 

به نظرم عینک درشت نمایی گرفتی دستت .. 

2706