2737
2739
عنوان

خدا لعنتت کنه

2469 بازدید | 69 پست
خدا لعنتت کنه بیشعور که سه تا خانواده رو داغ جونن گذاشتی به پیشونیشون خدا لعنتت کنه خدا ازت نگذره حالا میتونی پسر عمم رو زنده کنی بیشرف یعنی باید. یه تریلی با یه جرثغیل کا بندازه عقلت کجا بود خاک بر سر حالا دیگه تو کل کل بردی اره اگه هزارررررر سال برات حبس ببرن کمه خاک تو سر ایشالله اه مادراشون دامنتو بگیره خاک بر سر حمید میخواست همین عید فطر زنشو عقد کنه جواب اه اون دختر رو چیکار میکنی الان چی شد کل کل تمومه اره الان تو از تریلر بردی اره خاک تو سر
خدایا اولیو که دادی ب مرحمت دومی رو هم بده دیگه😍😍😍😍😍😍
شما همونی هستید که پسرعمه تون فوت شده ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ان شاالله خدا بهتون ارامش بده
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
خدا رحمتش کنه عزیزم ...ادم دلش نمیاد به یه جون بگه خدا رحمتش کنه ... کدوم تحصیلکرده عزیزم بحث زندگی یه انسانه ...یه انسان به خاطر رقابت یا کل کل مسخره چند نفر کشته شده ...
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706