2737
2739
حدود ۴ماهی هست الکی,و بی دلیل میبینم پاهام کبودشده.بیشترپاهامه.هنوز جایی دیگه ندیدم.کبودیهاشم بزرگه.کوچیک نیست.چندروز یکبارکه پامیشم ازخاب مببینم یکجای پام کبودی بزرگ افتاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گاهی اینجوری میشم.. پرس وجو کردم گفتن از استرسه.. من خودم هیچ دارویی استفاده نمیکنم..
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم
2728
بهتره با متخصص مشورت کنی مامان من چند روز پیش اینجور شد البته هنوزم کبوده مشخص شد بخاطر پارگی مویرگهای زیر پوستش اینطور شده که البته ایشون اسپرین و پلاوکس مصرف میکنه و دیابتی هم هست ام با این وضعیتش مجبور شده هپارین تزریق کنه تا خدای ناکرده خون لخته نشه
2740
من عمم موقع فوت پدربزرگم پاش خیلی کبود شده بود رفته بود دکتر گفته بود از جوش واسترسه.. الان مامانمم گاهی جوش میزنه پاش سریع کبود میشه
من به خدای خودم ایمان دارم.خداجونم ممنون که میخوای به من وهمسری امسال یه نی نی سالم بدی. خدایا حاجت همه بندگانتو برآورده کن . عاشقتم خداجووووووونم
2706