2733
2734
عنوان

میخام خودکشی کنم دگ اخر خطم

176 بازدید | 15 پست

از شوهرم متنفرم بالاجبار دارم باش زندگی میکنم فقط چون بچه کوچیک دارم بخاطر حرص و جوش زیادی بیماری لاعلاج منییر گرفتم و با هر استرس بدترمیشم. دگ ته خطم دارم دیوونه میشمممم میخام امشب خودکشی کنم برام دعاکنید

اوک

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دعای چی بکنیم 

نکن این کار رو اون دنیات رو هم خراب میکنی 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
نکن. به خاطر بچه ات. اون بچه بی مادر چی کار کنه با پدر بد؟ 

خستم بخداااا چیکار کننمم اخرشم ک باید از بچم جداشم پس همین الان خودمو بکشم راحت. بابا دارم از دست این شوهر دیوانه میشم بخاطر خانواده احمقم و دادگاه ک بعد هفت سال بچه ب پدر میرسه نمیتونم طلاق بگیرم راه دگ ای ندارم 

2740
اها ینی هی صب کنم ک کارم ب تیمارستان بکشه خدا راضیه

کارت به تيمارستان نمی‌کشه عزیزم 

خودت فقط میتونی به خودت کمک کنی 

انقدر فکر و خیال نکن که بخوای اذیت بشی و اعصابت خرد بشه 

فقط به خودت و بچه ات فکر کن 

فکر کن اصلا شوهری نداری 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
کارت به تيمارستان نمی‌کشه عزیزم   خودت فقط میتونی به خودت کمک کنی  انقدر فکر و خیال ...

وقتی مدام جلو روما بم غر میزنه هرکاری دوس داره میکنه اعصابمو بهم میریزه

وقتی مدام جلو روما بم غر میزنه هرکاری دوس داره میکنه اعصابمو بهم میریزه

فک کن داری رادیو گوش میدی 

ازش فاصله بگیر سر خودت رو یه جوری گرم کن 

هیچ بیماری لاعلاجی هم وجود نداره عزیزم 

برای خدا کار ندارن شفا دادن ...

این دنیا در مقابل ابدیتی که در پیش داریم انقد کوتاه و بی ارزشه

به خاطر یه روز دو روز دنیا ، ابدیتت رو خراب نکن 

صبور باش و صبر کن انقد زود میگذره ، روایت داریم اندازه ی یک چشم به هم زدن هست این دنیا در مقابل ابدیت ‌. 

خدا برات جبران میکنه 

2706