2737
2734
عنوان

باردارها کیا واکسن آنفولانزا زدن؟

180 بازدید | 23 پست

واکسن انفولانزا

تعداد رای : 8
نظرسنجی
اره زدم
3
37%
نزدم
4
50%
میخام بزنم
1
12%
خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

لااقل تو بارداری نزنید

عوارضش معلوم نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زدم بخاطر اسم آلرژی که دارم

هیچکس از نبرد زندگی زنده بیرون نیومده پس سخت نگیرید!!!!!!!!!!!!!امیر محمدمن 6ماهه تو شکمم ایست قلبی کردو رفت پیش خدا  .. خدایا خودت صبرم بده که دیونه نشم 🖤🖤ومیدانی   بعد از تو از من.... اندکی جسم ماند... و بسیار بسیار...... دلتنگی... 🖤🖤
2742
لااقل تو بارداری نزنید عوارضش معلوم نیست

چ عوارضی؟دکتر فوق تخصصی گفت بزن

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
من زدم بخاطر اسم آلرژی که دارم

عوارص که نداشت؟تب,,,؟

نمیرم بیرون رفت و امدم نداریم رعایتم میکنم نمیزنم میترسم

من بارداریم همش تو سرماست و خب معلومه آدم دکتر بهداشت،سونو ازمایش،،، همه اینجاها آلوده ست

عوارص که نداشت؟تب,,,؟

خیلی خفیف فقط جای امپول تب کرد یه روزم خودم بی‌حال شدم اونم چون ویار داشتم چیزی نمی تونستم بخورم به توصیه دکترم من واکسن آنفولانزای هلندی زدم

هیچکس از نبرد زندگی زنده بیرون نیومده پس سخت نگیرید!!!!!!!!!!!!!امیر محمدمن 6ماهه تو شکمم ایست قلبی کردو رفت پیش خدا  .. خدایا خودت صبرم بده که دیونه نشم 🖤🖤ومیدانی   بعد از تو از من.... اندکی جسم ماند... و بسیار بسیار...... دلتنگی... 🖤🖤
2740
من بارداریم همش تو سرماست و خب معلومه آدم دکتر بهداشت،سونو ازمایش،،، همه اینجاها آلوده ست

منم باهات موافقم چون این آلودگی ها اجتناب ناپذیر مخصوص تو زمستون حتی اگر ماسک بزنیم 

چ عوارضی؟دکتر فوق تخصصی گفت بزن

واکسن کرونا رو هم همه متخصص ها میگفتن بزنید.هر جور راحتی.

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
واکسن کرونا رو هم همه متخصص ها میگفتن بزنید.هر جور راحتی.

اونو که نزدم،الان شرایطم فرق داره مسولیتم زیاده

منم باهات موافقم چون این آلودگی ها اجتناب ناپذیر مخصوص تو زمستون حتی اگر ماسک بزنیم 

اوهوم،من الان اخه خودم تنها نیستم،وگرنه تا الان واکسن آنفولانزا نزدم،کروناهم نزدم

اوهوم،من الان اخه خودم تنها نیستم،وگرنه تا الان واکسن آنفولانزا نزدم،کروناهم نزدم

من ۵ساله میزنم واکسن آنفولانزا فقط سالی که نبود تو داروخانه نزدم ولی واکسن کرونا نزدم 😁😁

منم زدم گلم ۳روز پیش چون سرما خوردگیام پشت سرهمه تاخوب نشده بازم میگیرم ولی ۲روزه دست و پام ریزجوش زدع انگار بهم نساخته نمیدونم از واکسنه یا چی شدید هم جاش درد میکنه

هرچی که خدا بخواد خدا که بد نمیخواد❤️
منم زدم گلم ۳روز پیش چون سرما خوردگیام پشت سرهمه تاخوب نشده بازم میگیرم ولی ۲روزه دست و پام ریزجوش ز ...

منم زدم ولی فقط اگه به دستم فشار میمود درد میگرفت یا رودستم می‌خوابیدم.دیگه عوارض نداشت

2706