2737
2734
عنوان

کمککک لطفااااا

110 بازدید | 10 پست

سلام به همگی من دخترم ۱۴ سالشه و کلاس گیتار میره

مدرس گیتارش یه مردی هستش که متاهله و میشه گفت از دخترم خیلیی بزرگتره (اگه اشتباه نکنم حداقل ۳۵ یا ۴۰ سالی داره)

اما مثل اینکه این اقا با دوستش هماهنگ میکنه و غیرمستقیم به دخترم میگه که متاهله ...

من از اون مادرایی نیستم که عیب بچمو نبینم اگه واقعا دخترم پررو بود و رفتاراش مشکل داشت اولین نفر خودم بودم که طرف اون اقا رو میگرفتم (استادگیتارش) اما من واقعا دخترمو میشناسم و میدونم چطور دیدی نسبت به استادش داشته و فقط باهاش گرم گرفته و مثل دوستش اونو دونسته

دخترم خیلی بهش بَر خورده و ناراحته 

میگه از حاشیه متنفره و در شان و شخصیتش نیست یه همچین حرفایی براش درست بشه و میگه حس کرده که اصلا مثل هرزه ها بهش نگاه کردن

حالا قراره که دیگه این کلاس رو نره اما میگه دلش میخواد فقط یه جلسه دیگه بره و غیرمستقیم یه چیزی بهش بگه که بهش بفهمونه اگه باهاش گرم گرفته منظوری نداشته و ....

واقعا نمیدونم چیکار کنم دخترم چی بره بگه و ...‌

ممنون میشم کمک کنید من واقعا آشفته خاطرم برای این موضوع و به دخترم هم اعتماد و شناخت کافی دارم که بدونم اون شخصه که ذهنش پوسیده و منحرفه که همچین فکری میکنه و دکوراسیون ذهنیش یه همچین چیزای مزخرفیه 

خواهش میکنم کمک کنید 

۱۴ سالشه میگه از حاشیه متنفره؟

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

آیا اصلا لازم بوده حتما آقا بهش درس بده که این سو تفاهما ایجاد بشه؟؟؟

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍

شاید این اقا عادت داده به همه هنرجویان دخترش بفهمونه. 

دلیلی به بد بودن دختر شما نیست. 

حالا اگه اهل سو استفاده بود خوب بود؟؟؟

معلوم مربی سر به راهی هست 

قدر بدون وگرنه یه روزی می‌فهمید که چقدر خوب بود 

2740

ادما برداشتشون متفاوته و به نظر من اتفاقا اون آقا اگه برداشت کرده ک دختره شما ازش خوشش میاد رفتارشون کاملا درست بوده ک غیر مستقیم ب دخترتون گفته متاهله شاید چون دخترا تو این سن زود وابسته میشن این فکرو پیش خودش کرده 

ولی در کل رفتارع اون آقا اشتباه نبوده 

نمیشه جای دیگه ادامه بده

من که قطعا نمیزارم بره دیگه اونجا ولی خودش اصرار داره یه جلسه دیگه بره و یه چیزی بگه که اینو برسونه که این اقا اشتباه فکر کرده و کلا سوتفاهم شده والا من که میگم بیخیال شه ولی خب خودش ....

ادما برداشتشون متفاوته و به نظر من اتفاقا اون آقا اگه برداشت کرده ک دختره شما ازش خوشش میاد رفتارشون ...

واکنش درست اینه که دخترتون مثه قبل باهاش رفتار کنه اینجوری اون آقا خودش متوجه میشه برداشتش اشتباه بوده