2733
2734
عنوان

برندگان مسابقه آرزوهات رو نقاشی کن

1853 بازدید | 31 پست

با سلام

با تشکر از شرکت شما در این مسابقه، خدمت برندگان عزیز تبریک عرض می کنیم. جهت دریافت هدیه به بنده پیغام ارسال کنید تا کد هدیه رو خدمتتون ارسال کنم.

@ببعی1ببعی      

@happybirthtoyour      

@آتش_سرد      

@گنشامganshaam       

هدیه چی دادین

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
هدیه چی دادین

نحوه شرکت در مسابقه عکس

آرزوهاتو نقاشی کن

به مناسبت روز ملی کودک، نی نی سایت یک مسابقه هیجان انگیز و بزرگ برگزار کرده که همه ی بچه ها می تونن در این مسابقه شرکت کنن.

تنها کاری که کودکتون باید انجام بده اینه که: آرزوهاشو نقاشی کنه و و شما این نقاشی رو برای ما بفرستید. و برای ارسال نقاشی ها تا پایان روز 16 مهر فرصت دارید.

روش شرکت در مسابقه آرزوهاتو نقاشی کن:

شما به یکی از این دو روش می تونید توی مسابقه نی نی سایت شرکت کنید:

روش اول: اینستاگرام

نقاشی کودکتون رو استوری کنید ونی نی سایت رو منشن کنید (اگر پیجتون خصوصیه اسکرین شات استوریتون رو برای ما ارسال کنید)

آدرس پیج اینستاگرام نی نی سایت : @ninisitecom

روش دوم: وبسایت نی نی سایت

اگه به اینستاگرام دسترسی ندارید میتونید از طریق وبسایت نی نی سایت بخش عکس ها (اینجا) و شرکت در مسابقه نقاشی فرزندتون رو ارسال کنید و توی مسابقه شرکت کنید.

روز 17 مهر اسامی برنده ها اعلام میشه.

🟣🟢🟣🟢🟣🟢🟣 

به 200 نفر از طرف پلتفرم تماشا و دانلود کارتون د‌یجی تون ، 200 اکانت رایگان تماشای کارتون هدیه داده میشه.

همین‌طور نقاشی‌های شما در گالری عکس های نی نی سایت برای همیشه به نمایش در میاد.

امیدواریم شما هم یکی از برنده های مسابقه روز ملی کودک نی نی سایت باشید.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام خانم تهرانی @مونا_تهرانی    

بنده ی صحبتی با شما داشتم که خوشحال میشم تا آخرش رو بخونید 🌹

شما نزدیک ۶ ماه پیش به ما ی قولی دادید ! یادتون میاد ؟؟؟ قول دادید قابلیت حذف تاپیک رو به کاربران نی نی سایت بدید درسته خانم تهرانی ؟ الان ۶ ماه گذشته !!!! و هنوز هیچ خبری نیستتتتتتتتت ، این درسته آیا ؟؟؟؟؟

حالا باز اشکال نداره که این قابلیت رو ندادید فدای سر کاربران عزیز سایت ♥️

قابلیت هایی هم که داشتیم از مون گرفتیدددددددد !!!!!!!!!! 

آخه این انصافه ؟ 

قبلاً اگه یکی از کاربران سایت شناسایی میشد درخواست لغو کاربری میداد و خیالش راحت میشد ولی شما تنها دلخوشی ما رو هم گرفتیددد !!!! 

الان اصلأ مشخص نیست که کی تعلیق هست و کی فعال ؟! 

حتی اگه تعلیق بشی با زدن روی نام کاربری اطلاعات کاربری و تمام تاپیک های کاربر قابل مشاهده هست !!! 

حالا اینم بخواهیم نادیده بگیریم بازم مشکل هست 

تبلیغات روز به روز دارن بیشتر و بیشتر میشن اصلأ دیگه سایت مشخص نیست ! تازگی داخل صفحه اعلان هم اومده !!!! 

اونم چه تبلیغاتی !!! آدم با خوندنش خجالت میکشه ! 

لطفاً یکم فقط یکمممممم برای کاربران سایت تون احترام قائل باشید 🙏🏻

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

سلام

@مونا_تهرانی    

خلاصه ی از خواسته های کاربران:

🔴 دادن حذف تاپیک به کاربران (حداقل میشه روزی یکی توسط خودشون)

🟠 کم شدن حجم تبلیغات

🔵 استفاده از تصاویر بهتر در تبلیغات

⚫️ برداشتن آن تبلیغ پایین صفحه که چند دقیقه ای یکبار باید زد روی بستن 

🟢 درست شدن قسمت بازیابی رمز عبور

🟣 عدم فرستادن پیام در سالگرد تولد و عضویت

🟡 برگشت شیوه ی قدیم تعلیق ⬅️ تاپیک هاشون دیده نشه.

🟤 نارضایتی از تعداد زیاد کاربران مرد 

⭕️ اضافه شدن امکانات بیشتر به سایت مثل بلاک و دیس لایک و...

و...

ممنون

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2740

خوشم میاد اصلا به حرفای ما توجه نمیکنید 😂😂

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌

سلام شبتون بخیر لطفا به نی نی یار ۳ تذکر بدید که بی دلیل و یا مدت زیاد کسی رو تعلیق نکنن 

وقتی هم نی نی یار تگ میکنیم که پاسخ گو باشه مارو تعلیق می‌کنه 

لطفاً رسیدگی کنید به خودش که نمیشه گفت چون تعلیق می‌کنه 

سلام

لطفا یه گزینه بذارید که بتونیم متوجه بشیم اونی که براش گزارش زدیم لغو شده یا نه

طرف میاد کلی فحاشی میکنه بعد معلوم نیست کاربریش تعلیق شده یا نشده 

ما نمیفهیم به گزارشمون رسیدگی شده یا نه بعد هی مجبوریم نی نی یارا رو الکی تگ کنیم و جوابی نگیریم چرا لغو کاربری رو اینجوری نامعلوم کردین

{ خانم هستم }
سلام @مونا_تهرانی     خلاصه ی از خواسته های کاربران: 🔴 دادن حذف تاپیک به کاربران ...

کاش گزینه ی جدا شدن اعلان لایک از اعلان ریپلای هم باشه

گاهی بین این همه اعلان ادم نمیتونه انقدر بره عقب و ریپلای هارو پیدا کنه

کاش تگ و ریپلای و لایک و درخواست دوستی اعلاناتشون مجزا باشه

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
کاش گزینه ی جدا شدن اعلان لایک از اعلان ریپلای هم باشه گاهی بین این همه اعلان ادم نمیتونه انقدر بره ...

سلام

اتفاقا منم چند وقت پیش داشتم بهش فکر می کردم.

ممنون

🦋🦋🦋

سارا جون سلام . میشه بیای کمک . @ازسارابپرس    

سلام

بفرمایین

2706