2733
2739
عنوان

درد و دل

25 بازدید | 3 پست

بچه ها من یه دختر ۵ ماهه و یه دختر ۶ ساله دارم،  یکماهی میشد دخترم خیلی اذیت میکرد و مدام بغلم بود،  دخترمم مدرسه میرفت اصلا به کارام نمیرسیدم.  واقعا عصبی بودم و ریختم به هم، مامانم اصلا یه تماس یه احوالپرسی،  یه کمک بهم نکرد.  من یه خواهر کوچیک دارم و مامانم وقتش ازاده و این باعث شد پریروز که اومد خونمون ازش گله کنم،  خواسته من این بود هفته ای یکبار بیاد بهم سر بزنه همین،  خواسته سخت و پیچیده ای نبود.  دعوامون شد من زدم زیر گریه و اونم رفت مامانم اصلا یه سر ساده بهم نمیزنه انگار واقعامن وجود ندارم. دیشب به شوهرم گفتم کاش نگفته بودم مگه میشه ادم محبتو از کسی گدایی کنه،  کلا سرد شدم،  یخ کردم،  دلم دیگه نمیخواد زنگ بزنم مامانم انگار دیگه برام هیچی مهم نیست.  چون میبینم کسی من براش مهم نیستم، برای همین انگار دیگه سرد شدم،  چون خیلی برای همه مایه گذاشتم ولی مامانم تو سختی،  تو وقتایی که نیازش داشتم نبود. واقعا بعضی مادرا نوه هاشونو نگه میدارن دخترشون برن سرکار یا حداقل یکبار سر میزنن به دختراشون این شده ارزو برام 

به جای اینکه از شوهرت گله کنی رفتی سراغ مادرت؟؟ شوهرت نمیتونه چرا بعضی وقتا مادرشو نمیفرسته؟ مادر شما تا ۱۸ سالگی حمایتتون نکرد

غذا براتون نمیپخت لباساتونو نمیشست؟ مادر شوهرتونم همینطور؟ چطور بچه های شما نوه مادرتون حساب میشه اما نوه مادرشوهر نه؟ چطور شوهری که این بچه هارو به وجود اورده وظیفه نداره اما مادرتون داره؟ این دیدگاه جنسیتی رو بندازید دور. شوهرت وظیفه دارههه. سرکاره باید برمیگرده جبران کنه

من اصلا دیدگاهتونو قبول ندارم اصلا. ایشون وظیفه نداره. شوهرتون پول بده هفته ای ۲ بار یکی بیاد کمک کاراتونو کنه حتی اگه خیلی سرش شلوغه. چقدر شما بسازید بیش از حد؟؟؟؟ اما از مادرتون توقع داری؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728