2737
2734
عنوان

***درد دل با امام زمان(عج)***

7351 بازدید | 200 پست

آپلود سنتر عکس رایگان

ای صاحب دقیقه ­های انتظار

خجستگی میلادت را به لحظه میعادت پیوند بزن و چون بارقه شهاب، فضای دل تنگیه ما را چراغان کن

آپلود سنتر عکس رایگان

IMG4UPIMG4UPIMG4UP

عاشقان عیدتان مبارک

به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است

سلام بر مولود نیمه شعبان

سلام بر محبت زمین و زمان

سلام بر قبله گاه فرشتگان و سجده گاه پاکان و صالحان

سلام بر پادشاه خیمه نشین آفرینش و ناجی مضطرّ بشریّت، که خود، برای ظهورش لحظه شماری می کند و انتظار گشایش امر الهی را می کشد! سلام بر ناظر منتظر

سلام بر غایت همیشه حاضر

سلام بر خورشید شب شکن الهی! سلام بر ماه پرده نشین خلقت 

سلام بر پور بیابانگرد زهرا علیهاالسلام ! سلام بر وارث ذوالفقار حیدر علیه السلام ، صبر تلخ حسن علیه السلام و اقتدار مظلومانه حسین علیه السلام ! سلام بر گوهر مستور کائنات

سلام بر جنگاور خانه نشین فاطمه علیهاالسلام ! سلام بر «شمشیر از نیام کشیده حق»، که برای دادرسی دادخواهی مظلومان، لحظه شماری می کند! سلام بر «عادل مشهور عالم»! سلام بر «ماه شب چهارده»، که در کنج آسمان سیاه غفلت انسان ها اسیر است. سلام بر فرماندهی که چهارده قرن برای تدارک سیصد و سیزده یار مخلص، صبر کرده است

سلام بر عزت بخش دوستان و خوارکننده دشمنان

سلام بر یادگار گذشتگان و به یادآورنده شرافت مخلصان 

سلام بر «بهار مردم و خرمی زمان» که سالیانی است، فصل های خزان زده روزگار را برای ترجمه بهاری بهشتی و بهاری همیشگی، به صبوری نشسته است

سلام بر صاحب شمشیر قدرت و شکافنده فرق اهل ظلم

سلام بر «آورنده حق جدید»؛ حقی که معیار راستی بود، امّا پذیرفتنش برای دوستان نیز سخت است! سلام بر «منتظری که زمین و زمان، انتظار ظهورش را می کشد تا به آرامش حضورش تن در دهد» و از لرزه های سهمگین تکبر و نخوت بشری نجات یابد

سلام بر «حجت دین خدا» که اسلام، درگذر بی وفایی دوست و دشمن، انتظار یاری او را سالیان سال است به دوش می کشد

سلام بر تو «از زبان همه آسمانیان و زمینیان، تا زمانی که ستارگان بدرخشند و درختان به سبزی و خرمی میوه دهند و چرخ روزگار بچرخد

ای حجت خدا! ای فرزند پاکی و نجابت! ای نجات بخش بشریت! یا صاحب الزمان! دلهامان از گرفتاری های بزرگ به تنگ آمد و زمین، با همه پهناوری، تنگ شد و آسمان نیز رحمت را از ما دریغ نمود

پروردگارا! اعتمادمان در سختی و آسانی به تو و نجوای شاکیان نیز به سوی توست. بر محمّد و آل او درود فرست و گشایشی در امر فرج مولایمان فرما؛ گشایشی سریع تر از نهادن پلک ها بر هم یا گشودن چشم ها و بلکه سریع تر از این! بفریادمان رس ای فریادرس! یا غیاث المستغیثین

آپلود سنتر عکس رایگان
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
IMG4UP

دل را به دسته گل های انتظار آذین می بندیم و چشم در راه مولود

فضیلت ها، فخر زمین و آسمان، مولای منتظران حضرت صاحب الزمان(عج) می نشینیم و ندا سر می دهیم:

سلام ما بر تو ای یگانه منجی، سلام بر تو ای یاور مظلومان، سلام بر تو ای قرار دلهای بی قرار!

سلام بر تو و بر دلهای منتظرت! مولایم طلوع سبزت مبارک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
IMG4UP

آن یار عزیز از سفر می آید

با سیصد و سیزده نفر می آید

ای منتظران کمی دگر صبر کنید...

با آمدنش فتح و ظفر می آید

مرسی دوستای گلم خوش آمدید

هر چی میخواید از کسی که حجت خداوند هست بخواید که بی شک خیلی اختیاردار هست