2752
2739
عنوان

***درد دل با امام زمان(عج)***

| مشاهده متن کامل بحث + 7351 بازدید | 200 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای عزیزم مرسی از حضورتون

عید همتون مبارک

التماس دعا

برای من و دوستای عزیزم هم در کنار خودتون دعا کنید

مرسی
به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است
2731
عید همه مبارک
التماس دعا
شاید این جمعه بیاید................
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....

میلاد ستاره سهیل آسمان امامت، تداعی­ کننده شادی لحظه طلوع طلعت نورانی اوست

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
یَا وَصِیَّ الْحَسَنِ وَ الْخَلَفَ الْحُجَّةَ أَیُّهَا الْقَائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِیُّ یَا ابْنَ رَسُولِ اللَّهِ

‏یَا حُجَّةَ اللَّهِ عَلَى خَلْقِهِ یَا سَیِّدَنَا وَ مَوْلاَنَاإِنَّا تَوَجَّهْنَا وَ اسْتَشْفَعْنَا وَ تَوَسَّلْنَا بِکَ إِلَى اللَّهِ‏

و قَدَّمْنَاکَ بَیْنَ یَدَیْ حَاجَاتِنَا یَا وَجِیهاً عِنْدَاللَّهِ اشْفَعْ لَنَا عِنْدَ اللَّهِ
به جای سرزنش من به او نگاه کنید

دلیل سر به هوا بودن زمین ماه است
بــــــــــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــه عید بر همگان مبارککک باشه.
زوها و بهانه جون خیلی خوشگل شده انشالله همیشه شادی باشه
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
آپلود سنتر عکس رایگان

کاش می شد روز میلادت به دیدارت می آمدیم، برایت قاب قوسی هدیه می آوردیم، با چند شاخه پروانه و تو ما را به میوه های شیرین خنده ات مهمان می کردی

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
هر کی دلداری داری من فقط تو رو دارممممممممممممممممممم تو رو دارم
هرکی دنیایی داره من فقط تورو دارم تورو دارم توردارم
گونه ای زندگی کنید که وقتی فرزندتان به یاد عدالت,صداقت و مهربانی می افتند,شمادر نظرشان تداعی شوید.