2737
2739

هیچ‌وقت لوبیا پلوهای من خوشمزه نمیشن یه بار خاله‌ی شوهرم درست کرده بود خیلی خوش‌طعم و عطر بود. منظورم از لوبیا پلو همون استانبولی هست

من دارچین و زنجبیل میزنم عالی میشه

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوبیا پلو عطرش ب دارچینشه

دارچین هم میزنم ولی خوب نمیشه. شما برنج رو با مواد لوبیاپلو باهم میپزید و مثل دمی درست میکنین؟ یا آبکش میکنین و مواد رو لابه‌لای پلو دم میزارید؟

2728

من اول پیازمو گوشت چرخ کردمو سرخ میکنم با ادویه و دارچین و نمیکو اینا بعد گوجه رنده شده میریزم بعد رب گوجه یکم تفت میدم یعدلوبیامو ک از قبل یکم آبپز کردم میریزم دوباره دارچین میزنم میزارم قشنگ روغنش ک اومد بالا خاموش میکنم جدا برنجو آبکش میکنم بعد کف قابلمه سیب زمینی میزارم بعد ی لایه برنج ی لایه مواد روشم دارچین میریزم هر لایه ک خوش عطر بشه میزارم  دم بیاد

2738
زنجبیل خوب میشه؟ تا حالا تو زنجبیل تو غذا نریختم

اره خوب میشه ولی اونقدری نزنی ک طعم قالبش زنجبیل بشه..بیشتر دارچین بزن

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
مرسی😘 به نظرت اگه پاپریکا بزنم خوب میشه؟ پودر فلفل‌دلمه‌ی قرمز

من ک نزدم...ولی هرچیزی و امتحان کن واسه یه بارم ک شده....من الان خودم تو قرمه سبزی چندتا دونه گردو اسیاب میکنم میریزم...انقدری روغن میندازه ک محشر میشه

دارچین هم میزنم ولی خوب نمیشه. شما برنج رو با مواد لوبیاپلو باهم میپزید و مثل دمی درست میکنین؟ یا آب ...

گل محمدی ام خیلی خوش طعمش می‌کنه❤️

(خشکش کن پودرش کن بعد بریز توش)

لوبیا پلو آبکش شدش عالیه

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706