2737
2739

و هیچ وقت هیچ پدری براتون نکرده جز دادن خورد و خوراک و گاهی ب سلیقه خودش لباس

و موقع ازدواج تونم ب منت و غر چند تیکه جهزیه براتون خریده

برای ب دنیا اومدن بچتون سیسمونی نداده و خیلی کمتر از هدیه ای ک ب بچه های فامیل داده ب بچه شما داده

و هیچ وقت و هیچ جا و جلو هیچ کس پشتتون نبوده

تو جمع و جلو خیلیا تحقیرتون کرده

چیزای و ک میدونسته شما بش حساسین (مثلا دعواهاتون با شوهرتونو) ب خواهر برادراش گفته

سالی یک بارم ن بتون زنگ میزنه ن بتون سر میزنه

اکثر مواقع ک میرین خونش ناراحت و تو خودشه(کلا اخلافشه) 

عیدیم حتی بتون نمیده

عمدا هم از لج بچه های دیگه ش کل اموالشو نقد کرده و داره میخوردشون

چطوری رفتار میکنید الان ک شما خونه خودتونین و اون خونه خودش

چند وقت یک بار میرفتین خونش (بخاطر رضای خدا) و چطوری باش رفتار میکردین 

هر وقت حسش باشه میرم

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من جای شما بودم سالی یکبار اونم عید نوروز میرفتم

وقتی کسی دوستمون نداره بهتره ازش دوری کنیم 😔💔

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740

مشکل همون بچگی هست که محبت نبوده و حس ترس بوده . وگرنه باقی چیزهایی که شمردی هیچ کدوم وحشتناک نیست. هستند پدرهایی که دقیقا همین کارها رو می کنند ولی بچه هاشون عاشقشون هستند. مثلا آدم مال خودشو مصرف کنه واقعا دیگه اشکالی داره؟ اینکه شما با این لحن نوشتی اصلا منصفانه نیست. 

بگذریم...

در کل اگر رابطه ات با پدرت خوب نیست و احساس خوبی نمی گیری الکی به این ارتباط مهر و کین به اسم رضای خدا ادامه نده. ارتباط رو تا اونجایی کم کن که خودت هم اذیت نباشی. برو سراغ زندگی خودت اینقدر روی پدرت حساس نباش. اصلا رهاش کن. 

بابای من ۲۰ سالگی پدر شد وقتی ۶ سالم بود گفت بورسیه گرفتم میخوام برم درس بخونم شما مانع پیشرفت منید ...

وااااای مامانت چطور کنار اومد؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
مثل همه ی زنایی که با طلاق کنار اومدن...

حالا چکاره شده؟؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

اون ادم دست خودش نیست. یه جور بیماری های روحی داره با خودش هم کلنجار میره.میگی همش تو خودشه. شاید یه حالتای دو قطبی اینا داره. ما که روانشناس نیستیم اما معلومه آزرده است از دنیا. اگر بچه اش درکش نکنه کی بکنه. شعار نمیدم خودم لمس کردم یه سری چیزای کاملا مشابه رو.

2706